تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 26 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 26 مرداد 99 ، قیمت بیت کوین در حال حاضر 11891 دلار است که نسبت به روز گذشته یک افزایش 0.2% داشته است.بیت کوین با یک کندل از ضلع بالای مثلث تشکیل شده خارج شده است که نشان دهنده آغاز یک حرکت افزایشی برای آن است البته باید از مقاومت 12100 عبور کند تا این صعود قطعی شود ، که هنوز به آن نرسیده است.شاخص میانگین متحرک 33 روزه بیت کوین به وضوح افزایش قیمت را برای بیت کوین تایید می کند. با اندیکاتورها ادامه روند را بررسی می کنیم:

ابرکومو پایین تر از نمودار قرار گرفته است که نشانه مثبتی بر مارکت بیت کوین است همچنین خطوط ichimocu نیز این احتمال را تایید کرده است.اندیکاتور sar نیز با قرار گرفتن پایین نمودار شروع یک روند افزایشی را برای بیت کوین پیش بینی کرده است.


اندیکاتور rsi مانند چندروز اخیر در سطح مناسب بالاتر از 70 قرار گرفته است که نشان می دهد خریداران فشار خود را بر بازار حفظ کرده اند.اندیکاتور macd در تایم فریم روزانه سیگنال فروش اعلام کرده است.و اندیکاتور stochastic برخلاف مکدی سیگنال خرید خود را اعلام کرده است.

تحلیل بیت کوین امروز 26 مرداد 99

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 26 مرداد 99

همه چیز به عبور از مقاومت 12100 دلار بستگی دارد که همانطور که اشاره شد در صورت این اتفاق با یک صعود شارپی مواجه خواهیم شد.بازار بیت کوین را در تایم فریم های کوتاه در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 28 دی 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 26 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا