تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 28 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 28 مهر 99 ، همان‌طور که در تحلیل روز گذشته پیش‌بینی می‌شد، بیت کوین موفق به صعود شد و از سطح ۱۱٬۳۵۴ تا ۱۱٬۵۲۷ دلار افزایش قیمت داشت اما،بازهم مقاومت ۱۱٬۵۷۰ دلاری شکسته نشد و همچنان بیت کوین پایین این مقاومت مهم در حال نوسان کردن است. در صورت ریزش اولین محدوده‌ای ک خریداران علاقه زیادی به حمایت کردن در آن ناحیه دارند، سطح ۱۱٬۳۰۰ دلار است. به طور کلی بیت کوین بیشتر یک بازار کم نوسان را پشت سر می‌گذارد و در حال آماده شدن برای حرکت بزرگ بعدی است. دامیننس بیت کوین نیز نسبت به‌روز گذشته تغییر نداشته و همان ۵۹% است. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 28 مهر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم خط conversion ایچیموکو به‌نوعی سیگنال فروش داده است. شاخص RSI بالای سطح ۵۰ قرار دارد اما با توجه به جهتی که دارد فعلاً سیگنال خرید نداده است. کندل های روزانه نیز همچنان بالای ابرکومو قرمزرنگ هستند.

تحلیل بیت کوین امروز 28 مهر 99
تحلیل بیت کوین 99.7.28

 

خط روند صعودی به خوبی در حال حمایت شدن است. شاخص CCI موازی سطح +صد درحرکت است و بیشتر بی روندی را در بازار نشان می‌دهد. شاخص MOM در حال نزول به سمت سطح ۰ است که نشانه خوبی نیست.میانگین متحرک باندبولینگر همچنان بیانگر روندی افزایشی  رو به رشد است. به طور کلی اندیکاتورها تأخیری عمل می کنند و آنچه حائز اهمیت است، شکست خطوط حمایت و مقاومت است، از اندیکاتورها صرفاً برای تأیید استفاده می‌شود.


تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل بیت کوین امروز 28 مهر 99
تحلیل بیت کوین 99.7.28

در تایم فریم ۴ ساعته شاخص CCI در حال رشد است، که نشانه خوبی ست. شاخص MOM در حال حرکت به سمت بالای سطح ۰ است. میانگین متحرک باندبولینگر نیز در وضعیت خوبی قرار دارد.

صرافی ایرانی کارت

کلام آخر تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 28 مهر 99

بیشتر شاخص‌ها روندی خنثی را در بازار نشان می‌دهند. احتمال اینکه بیت کوین دوباره تا سطوح ۱۱٬۵۰۰ دلار برود، وجود دارد، مسأله مهم این است که آیا حجم معاملات انقدر خواهد بود که مقاومت ۱۱٬۵۷۰ را شکست دهد؟ اگر موفق به شکست این سطح شود تارگت بعدی بیت کوین ۱۱٬۷۰۰ دلار است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 27 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 28 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا