تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 29 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 29 مرداد 99 ، قیمت بیت کوین در حال حاضر 11732 دلار است. بیت کوین بر اساس سایت COINMARKETCAP طی 24 ساعت گذشته یک کاهش قیمت 3.82%- داشته است.بیت کوین خط روند صعودی که از 21 جولای اغاز کرده بود را شکسته است که این نشان می دهد احتمال کاهش قیمت بیشتر برای بیت کوین وجود دارد.حمایت بعدی برای بیت کوین در ناحیه 10400 وجود دارد.با اندیکاتور های ادامه روند را بررسی می کنیم :

اندیکاتور ICHIMOCU هنوز نشانه هایی مبنی بر تغییر روند به سمت کاهش قیمت را برای بیت کوین نشان نداده است.اندیکاتور SAR نیز افزایش قیمت را در تایم فریم روزانه پیش بینی کرده است.


اندیکاتور MACD در تایم فریم روزانه سیگنال فروش داده است.اندیکاتور CCI نشان می دهد بیت کوین در حال حاضر روی یک حمایت قرار دارد.در صورتی که این حمایت را نیز بشکند کاهش قیمت بیشتر قطعی است.اندیکاتور RSI هم در نزدیکی سطح 50 حرکت می کند البته هنوز بالاتر از ان قرار دارد ونشان می دهد ترید در بازار حال حاضر خالی از ریسک نخواهد بود.

تحلیل بیت کوین امروز 29 مرداد 99

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 29 مرداد 99

کاهش قیمت بیت کوین روی همه ارزهای دیجیتال تاثیر گذاشته و بازار امروز را منفی کرده است.با توجه به اینکه بیت کوین پایین تر از خط روند صعودی اخیر خود قرار گرفته بهتر است تریدرها در خرید خود مکث کنند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 22 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 29 مرداد 99  ” همراه ما بودید.


انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا