تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 29 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 29 مهر 99 ، شب گذشته بیت کوین بالاخره حرکت صعودی خود را شروع کرد. ابتدا موفق به شکست مقاومت ۱۱٬۵۷۰ دلار شد و بعد از آن مقاومت ۱۱٬۷۵۶ دلار را نیز شکست و تا سطح ۱۱٬۸۲۰ دلار رشد کرد اما در این محدوده تثبیت نشد و قیمت کنونی بیت کوین ۱۱٬۷۴۰ دلار است. اینکه با صعود بیت کوین، آلت کوین‌ها رشد نکردند به دلیل افزایش دامیننس بیت کوین بود که نسبت به روز گذشته ۶ درصد رشد داشته و به ۵۹٫۶% رسیده است، که البته ما در تحلیل هرروز این عامل را بررسی می‌کردیم و به‌عنوان یک هشدار، افزایش دامیننس بیت کوین را گوشزد می‌کردیم. اگر گاوها موفق شوند همچنان قیمت را بالای مقاومت ۱۱٬۷۵۰ تثبیت کنند، تارگت بعدی ۱۱٬۹۰۰ خواهد بود. در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 29 مهر 99

تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه خط conversion ایچیموکو که دیروز سیگنال فروش داده بود دوباره در وضعیت خوبی قرار گرفت و به‌نوعی سیگنال خرید داده است. اما کندل ها همچنان بالای ابرکومو قرمزرنگ قرار دارد. شاخص SAR همچنان روندی افزایشی و روبه رشد را نشان می‌دهد.

سلام کریپتو
تحلیل بیت کوین امروز 29 مهر 99
تحلیل بیت کوین 99.7.29

همان‌طور که در تصویر بالا مشهود است خط روند نزولی شکسته شده است و فعلاً هیچ‌گونه روند نزولی قابل‌مشاهده نیست .میانگین متحرک باندبولینگر همچنان روندی صعودی را نشان می‌دهد. دو خط مکدی و سیگنال موازی یکدیگر درحرکت هستند و فعلاً در شرایط خوبی قرار دارند. شاخص MOM در حال بازگشت به سطح ۰ است و تنها فاکتوری ست که هنوز  در تایم فریم روزانه در شرایط خوبی قرار نگرفته است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 31-01-99

تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل بیت کوین امروز 29 مهر 99
تحلیل بیت کوین 99.7.29

در تایم فریم ۴ ساعته شاخص MOM رشد خیلی خوبی داشته است و تا نزدیکی سطح ۵۰۰ نیز صعود کرده است. دو خط مکدی و سیگنال فعلاً در شرایط خوبی قرار دارند. میانگین متحرک باندبولینگر نیز روندی رو به رشد را نشان می‌دهد.


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 29 مهر 99

اگر گاوها همچنان موفق شوند قیمت را بالا نگه‌دارند، بیت کوین قادر به شکست مقاومت ۱۱٬۷۵۰ خواهد بود و احتمال صعود تا ۱۱٬۹۰۰ وجود دارد. ولی قطعاً در مسیر رسیدن به این سطح یک اصلاح قیمتی خواهد داشت. اگر دامیننس بیت کوین کاهش پیدا کند، به دلایلی شاهد ریزش بیت کوین خواهیم بود.فعلاً بازار در شرایط بسیار حساسی قرار دارد و همه معامله گران منتظر حرکت بعدی بیت کوین هستند.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 29 مهر 99  ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا