تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 29 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto
تحلیل بیت کوین امروز 29 آذر 99 ، بیت کوین بین دو محدوده ۲۲٬۲۸۰ دلار و ۲۳٬۲۵۰ دلار در حال نوسان است و این دو محدوده، خطوط حمایت و مقاومت اصلی این ارز را تشکیل می‌دهندبه‌محض اینکه یکی از این خطوط شکسته شود، حرکت بعدی رمز ارز بیت کوین مشخص می‌شود. در این لحظه این ارز باقیمت ۲۳٬۰۰۵ دلار در حال معامله شدن است. اگر گاوها، بازار را به‌دست بگیرند و مقاومت 23250 دلار را شکست دهند، تارگت بعدی ۲۳٬۷۵۰ دلار خواهد بود. اگر هم این اتفاق نیافتد و بیت کوین ریزش قیمت داشته باشد و حمایت ۲۲٬۲۸۰ دلار به سمت پایین قطع شود احتمال ریزش قیمت تا ۲۱٬۳۵۰ دلار وجود دارددامیننس بیت کوین نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته و برابر با ۶۶٫۲ است. در ادامه این مقاله نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 29 آذر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم ، خطوط اندیکاتور ایچیموکو در شرایط خوبی هستند و کندل ها همچنان بالای ابرسبزرنگ قرار دارند .

تحلیل بیت کوین امروز 29 آذر 99
تحلیل بیت کوین 99.9.29

در این تایم فریم، دو خط روند صعودی به خوبی در حال حمایت شدن است. شاخص RSI بالای سطح ۷۰ و در محدوده  اشباع خرید قرار دارد. اگر کندل روزانه بالای مقاومت ۲۳٬۲۵۰ دلار بسته شود، می‌توان به ادامه روند صعودی در این ارز امیدوار بود.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 29 آذر 99
تحلیل بیت کوین 99.9.29

در این تایم فریم، اهمیت مقاومت سرسخت ۲۳٬۲۵۰ دلار به‌وضوح مشخص است و می‌بینید که بارها تلاش شده که این مقاومت شکسته شود اما نهایتاً هنوز موفق نشدند که کندلی را بالای این مقاومت، ببندند. شاخص RSI روی سطح ۷۰ قرار دارد  و بیشتر وضعیتی خنثی را نشان می‌دهد اما اگر این سطح به سمت پایین شکسته شود به‌نوعی سیگنال فروش است.


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 29 آذر 99

اگر بیت کوین مقاومت ۲۳٬۲۵۰ دلار را به سمت بالا قطع کند، احتمال ادامه روند صعودی وجود دارد، در غیر این صورت ممکن است درگیر روند اصلاحی هرچند کوتاه‌مدت بشود.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 29 آذر 99 ” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 22 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Teron

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLZEE


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا