تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 3 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 3 اسفند 99 ، با سلام خدمت همراهان همیشگی زوم ارز . با تحلیل تکنیکال بیت کوین در خدمت شما هستیم . شب گذشته با ریزش قیمت بیت کوین تا محدوده 53850 دلار ، تعداد زیادی از پوزیشن های خرید ، لیکویید شد و به همراه بیت کوین ، اکثر آلت کوین ها نیز کاهش قیمت داشتند . کاهش ارزش بیت کوین در شب  گذشته ، برای ادامه روند صعودی کاملا منطقی بود و با توجه به حمایتی که در این محدوده از بیت کوین شد ، احتمالا باید برای جهش های بیشتر آماده شد .

در تحلیل تکنیکال روزگذشته ، سطوح حمایتی مهم در بیت کوین نام برده شد و توصیه شد که در صورت ریزش قیمت تا این سطوح پشتیبانی ، حتما خرید صورت گیرد . همان طور که دیدید با ریزش قیمت تا حمایت 53900 ، بازار به شدت حمایت شد و در این لحظه بیت کوین باقیمت 56600 دلار در حال حمایت شدن است ، بنابراین از ریزش قیمت ها نباید ترسید ، هر کدام از این ریزش ها ، فرصت مناسبی برای ورود مجدد به بازار است . اگر بیت کوین بالای 56000 دلار تثبیت شود ، اولین مقاومتی که سر راه خود دارد ، سطح 56900 دلار است ، در صورت شکسته شدت قدرت مند این محدوده مقاومتی ، هدف بعدی 57600 دلار خواهد بود . سقف کانال صعودی پتتاسیل رشد تا 60000 دلار را در بیت کوین نشان می دهد .

اگر قیمت بیت کوین بالای 56000  دلار تثبیت نشود ، سطوح حمایتی بعدی 55400 و 53900 دلار خواهد بود  . مهم ترین سطح پشتیبانی  ، 52000 دلار است که اگر به سمت پایین شکسته شود ، بازار کمی خطرناک خواهد شد . در ادامه این مقاله نمودار قیمت بیت کوین را در بازه های زمانی مختلف بررسی خواهیم کرد . با ما همراه باشید .

تحلیل تکنیکال ویدیویی بیت کوین امروز 3 اسفند 99

 

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 6 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

 


تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 3 اسفند 99

بازه زمانی روزانه

تحلیل بیت کوین امروز 3 اسفند 99
تحلیل بیت کوین 99.12.3

همان طور که در نمودار بالا مشهود است ، بیت کوین همچنان در کانال صعودی قرار  دارد و سقف این کانال ، پتانسیل رشد تا 60000 دلار را نشان می دهد . از طرفی خطوط روند صعودی نیز معتبر هستند . کندل دیروز ، کندل خیلی خوبی نیست و به شدت باید در محدوده 57000 تا 59000 دلار ، مراقب بازار بود .


بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 3 اسفند 99
تحلیل بیت کوین 99.12.3

در بازه زمانی 4 ساعت ، کاملا مشخص است که دقیقا بیت کوین بعد از ریزش تا سطح حمایتی که با خط روند صعودی همپوشانی داشت به شدت حمایت شد ، بنابراین اهمیت خطوط روند و خطور حمایتی را دست کم نگیرید . شاخص CCI همچنان بالای خط روند صعودی خود قرار دارد ، در صورتی که این خط روند صعودی به سمت پایین قطع شود ، به نوعی سیگنال فروش کوتاه مدت است .


نمودار دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین 99.12.3
دامیننس بیت کوین 99.12.3

سهم بیت کوین از بازار یا همان دامیننس بیت کوین ، در این لحظه برابر با 62.4 است اما نمودار آن همچنان زیر خط روند نزولی قرار دارد ، در صورتی که این خط روند نزولی نیز شکسته شود ، احتمالا اتفاق های خوبی برای بیت کوین رقم خواهد خورد .


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 3 اسفند 99

با توجه به اینکه شرکت MicroStrategy در پایان هفته ، احتمالا مقدار زیادی بیت کوین خریداری کند ، بنابراین احتمال اینکه بیت کوین بازهم رشد کند وجود دارد ، البته ممکن است قبل از خرید گسترده این شرکت ، شاهد ریزش قیمت بیت کوین باشیم .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 3 اسفند 99 ” همراه بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fNSoG


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا