تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 3 اردیبهشت 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 3 اردیبهشت 1400، اگر این تحلیل را می خوانید حتما ریزش اخیر قیمت بیت کوین شما را ترسانده است، قبل از اینکه سراغ تحلیل بیت کوین برویم، باید بگویم که به هر ریزش قیمتی به چشم فرصتی برای خرید نگاه کنید و اگر متضرر هستید فعلا دست به فروش نزنید و صبر کنیدو مطمن باشید که در نهایت کسی سود خواهد کرد که صبر بیشتری دارد.

در حال حاضر بیت کوین دو نکته مثبت دارد، یکی واگرایی صعودی که در تایم فریم 4 ساعت با اندیکاتور مکدی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، یکی دیگر از نکات خوب، دامیننس بیت کوین است که با ریزش قیمت در حال افزایش است، این یعنی تعداد زیادی از افراد به این ریزش قیمت اخیر، به چشم فرصتی برای خرید پله ای و سرمایه گذاری روی بیت کوین نگاه کرده اند.

نکته به شدت نگران کننده درباره بیت کوین، شکسته شدن کف کانال صعودی بلند مدت است ک این ارز ماه ها داخل آن قرار داشت، اگر کندل روزانه امروز پایین کف کانال صعودی بسته شود و  این خط کاملا شکسته شود، شرایط برای بیت کوین کاملا ناپایدار خواهد شد.

ارز دیجیتال بیت کوین یک حمایت مهم در محدوده 49200 دلار که اگر از دست برود حمایت بعدی 48800 دلار خواهد بود، با شکسته شدن این سطح احتمال ریزش قیمت تا 47300 دلار هم وجود دارد، در صورتی که این سطح پشتیبانی هم به خوبی عمل نکند، هدف بعدی 45000 دلار خواهد بود.در ادامه این مقاله نمودار قیمت بیت کوین را در بازه زمانی 4 ساعت بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 11 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Teron

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 3 اردیبهشت 1400

بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 3 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین امروز 3 اردیبهشت 1400

یک واگرایی صعودی با اندیکاتور مکدی قابل مشاهده است که اگر اعمال شود، بیت کوین تا حدی حمایت خواهد شد، دو خط مکدی و سیگنال فعلا در شرایط خوبی نیستند و کف کانال صعودی دوبار شکسته شده است.


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 3 اردیبهشت 1400

بهتر است برای معاملات امروز خود، حد سود و ضرر را فراموش نکنید و اگر ریسک پذیر نیستید، اصلا امروز معامله نکنید چرا که احتمالا روز پرنوسانی در انتظار بیت کوین خواهد بود!

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 3 اردیبهشت 1400 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا