تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 30 فروردین 1400 | چرا بیت کوین ریخت؟

تحلیل بیت کوین امروز 30 فروردین 1400، ارز دیجیتال بیت کوین روز گذشته را در حالی سپری کرد که بعد از ریزش قیمت تا محدوده 51000 دلار تا حد زیادی حمایت شد، باید به این موضوع اقرار کرد که بسیاری از تحلیل گران انتظار کاهش قیمت تا این محدوده را نداشتند و نهایتا پایین ترین سطح حمایتی را 56000 دلار می دیدند، بنابراین سرمایه زیادی لیکویید شد، اگر فعلا متضرر هستید، اصلا نگران نباشید، در جریان همین ریزش مدیرعامل بایننس طی توییتی نظر خود را در رابط با هولد کردن بیان کرد!البته روی صحبت ایشان بیشتر در رابطه با BNB بود.پس اگر به سرمایه خود به دید هولد نگاه می کنید، بهتر است فعلا نگران نباشید! دلایل زیادی به عنوان علت های ریزش بیت کوین مطرح شد که یکی از آن ها خاموشی چندساعته ماینرهای چینی بود، یکی دیگر از علت ها، ممنوعی استفاده از رمزارزها در ترکیه بود، همچنی برخی ها اظهار داشتند که علت اصلی فروش سهام اصلی کوین بیس توسط مدیران اصلی این شرکت بود. به هرحال نمی توان به طور قطع گفت که علت اصلی کدام یک از موارد بالا بوده است، مهم اینجا است که بازار به شدت حمایت شد و قیمت ها نسبت به روز گذشته به عدد معقولی رسیدند.

سلام کریپتو

نکته قابل توجه اینجا است که علی رغم ریزش روز گذشته، بیت کوین همچنان در کانال صعودی بلندمدت خود قرار دارد، اینکه دامیننس بیت کوین همچنان در حال کاهش است، اوضاع را برای رشد آلت کوین ها فراهم می کند، 53000 دلار یکی از سطوح حمایتی به شدت مهم است و ما انتظار داریم که شاهد ریزش بیشتر از این محدوده نباشیم که اگر باشیم اوضاع کمی برای بیت کوین ناپایدار خواهد شد. سطح 55750 و 56200 دو سطح پشتیبانی مهم دیگر برای بیت کوین محسوب می شوند. در صورتی که قیمت بیت کوین بالای 56200 دلار تثبیت شود، هدف بعدی 56900 و 57300 دلار خواهد بود، با عبور از این سطوح مقاومتی احتمال رشد قیمت تا 58250 دلار هم وجود دارد.  نمودار قیمت بیت کوین را در بازه زمانی 4 ساعت بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 19 خرداد 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 30 فروردین 1400

بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 30 فروردین 1400
تحلیل بیت کوین 1400.1.30

شکسته شدن خط روند نزولی شاخص CCI یکی از نشانه های مثبت از حمایت شدن بیت کوین توسط خریداران است،برخی داده ها نشان می دهد که همچنان میزان خروج بیت کوین از صرافی ها بالا است.


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 30 فروردین 1400

کندل هفتگی و روزانه در محدوده 56000 دلار بسته شدند که خیلی هم اوضاع را برای بیت کوین ناپایدار نمی کند، دید کلی بازار حمایت از بیت کوین را نشان می دهد.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 30 فروردین 1400 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا