تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 4 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین امروز 4 تیر 99 ،قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته یک افزایش 0.52% را داشته است.در تحلیل روزگذشته اشاره کردیم که تارگت بیت کوین در این محدوده خواهد بود و بیت کوین امروز در محدوده مقاومتی 9570 تا 9700 قرار گرفت . البته هنوز از این مقاومت به صورت کامل عبور نکرده در صورت شکست مقاومت تارگت بعدی محدوده 9900 تا 10000 خواهد بود که یک مقاومت بسیار زیاد در این ناحیه وجود دارد کما اینکه قبلا هم بیت کوین بارها به این مقاومت برخورد کرده ولی موفق به عبور نشده .بهرحال؛ با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

سلام کریپتو

خطوط اندیکاتور Ichicumo نشان از ریزش قیمت بیت کوین دارند.اندیکاتور Rsi بالای خط میانی و در شرایط مطلوبیست .اما اندیکاتور Sar با قرار گرفتن بالای نمودار نزول قیمت بیت کوین را گزارش می کند.

تحلیل بیت کوین امروز 4 تیر 99 با rsi macd sar


اندیکاتور mom به بالای خط صفر رسیده گویای بهتر شدن شرایط بازار بیت کوین است .اندیکاتور cci نیز در حال نزدیک شدن به خط 100 می باشد که در صورت عبور از این خط اطمینان خاطر بیشتری برای خرید کسب می کنیم.اندیکاتور adx اما مانند روز گذشته ریزش قیمتی را نشان می دهد و تغییر مثبتی نداشته است.

تحلیل بیت کوین امروز 4 تیر 99 با mom adx cci

صرافی ایرانی کارت

نتیجه گیری: قیمت بیت کوین روند خوبی به خود گرفته است.اما هنوز بعضی اندیکاتورها پس از بررسی نزول قیمت را پیش بینی می کنند.اما با این حال تریدرها می توانند با خرید کوتاه مدت اطمینان خاطر بیشتری داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 31 اردیبهشت 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 4 تیر 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا