تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 4 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین امروز 4 مرداد 99 ، قیمت بیت کوین در حال حاضر 9588 دلار است.بیت کوین طی 24 ساعت گذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک افزایش قیمت 0.50% داشته است. بیت کوین در مسیر صعودی قرار گرفته و در حال ادامه دادن آن است.در حال حاضر اگر روند صعودی را حفظ کند اولین تارگت برای آن حدود 9900 دلار خواهد بود.با اندیکاتورها ادامه روند را بررسی می کنیم:

سلام کریپتو

با توجه به عکس بالا خطوط ichimocu شرایط خوبی برای حفظ روند صعودی بیت کوین نشان داده اند و همچنین ابر کومو در فاصله مناسبی از نمودار قیمتی قرار گرفته است که این می تواند نشانه ای برای پایدار بودن روند فعلی باشد.همچنین اندیکاتور sar نیز این روند را تایید کرده و همچنان صعود قیمت را پیش بینی می کند.اندیکاتور cci نیز با قرار گرفتن در سطح مناسب نشان از مارکت خوب برای بیت کوین را دارد.


همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید اندیکاتور rsi با قرار گرفتن بالای سطح میانی نشان می دهد شرایط بیت کوین برای ترید مناسب است.اندیکاتور adx نیز صعود بیت کوین هرچند کم قدرت را گزارش کرده است.اندیکاتور macd در تایم فریم روزانه روند خاصی گزارش نکرده است.

تحلیل بیت کوین 4 مرداد 99 

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 4 مرداد 99

صرافی ایرانی کارت

بیت کوین روند صعودی چندروز اخیر خود را ادامه می دهد و اندیکاتور ها  و خطوط روند نیز نیز نشان از پایدار بودن این شرایط در تایم فریم روزانه دارند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 7 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 4 مرداد 99  ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا