تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 4 اردیبهشت 1400 | نبرد بین گاوها و خرس ها!

تحلیل بیت کوین امروز 4 اردیبهشت 1400، روز گذشته بعد از اینکه بیت کوین تا محدوده 47470 دلار ریزش قیمت داشت، حمایت شد و تا محدوده تقریبی 51300 دلار رشد کرد، نکته مثبت اینجا است که کندل روزانه بالای 51000 دلار بسته شد که این موضوع حمایت خریداران را نشان می دهد اما همچنان بیت کوین در وضعیت ناپایداری قرار دارد و توصیه من به شما در هر ریزشی خرید پله ای و ورود مجدد به بازار است.

سلام کریپتو

بیت کوین دو حمایت مهم در محدوده 50000 و 49300 دلار دارد که اگر از دست برود حمایت بعدی محدوده 47350 دلار خواهد بود! اینکه کندل روزانه هنوز کف کانال صعودی را نشکسته است، هنوز نشان می دهد که خریداران در حال تلاش برای بالا کشیدن قیمت هستند اما باید ببینیم در این جنگ، گاوها پیروز شده و یا تسلیم خرس ها خواهند شد. به هر حال بیت کوین دو سطح پشیتبانی مهم در 45000 و 43900 دلار دارد که اگر شکسته شود احتمال ریزش قیمت تا 41700 دلار هم وجود دارد. دامیننس بیت کوین هم نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته و انتظار رشد قیمت بیت کوین و بازیابی سطوح قبلی را در بیت کوین، به این زودی ها نداریم. در ادامه این مقاله نمودار قیمت بیت کوین را در بازه زمانی 4 ساعت بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 14 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 4 اردیبهشت 1400

بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 4 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین امروز 4 اردیبهشت 1400

واگرایی صعودی که روز گذشته در نمودار دیده شد تا حدی باعث افزایش قیمت شد اما دوباره بیت کوین در حال اصلاح قیمت است، از طرفی کف کانال صعودی به شدت متزلزل شده و احتمال شکسته شدن آن وجود دارد. دو خط مکدی و سیگنال درحال حاضر در شرایط خیلی خوبی قرار ندارند.


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 4 اردیبهشت 1400

احتمال اینکه بیت کوین باز هم ریزش قیمت داشته باشد وجود دارد، سطوح حمایتی که نام برده شد محدوده های خوبی برای خریدپله ای و ورود مجدد به بازار است.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 4 اردیبهشت 1400 ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا