تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 5 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 4 مهر 99، بیت کوین روز گذشته از محدوده 10700 تا 10590 ریزش داشت،اما دوباره رشد کرد و قیمت کنونی این ارز 10750 است.به نظر میرسد بیت کوین در حال تثبیت قیمت بالای مقاومت 10590 است.اگر قیمت بالای این سطح تثبیت شود تارگت بعدی بیت کوین سطح 10850 دلا خواهد بود.نکته مثبتی که میتوان به ان خوش بین بود این است که بیت کوین به محدوده حمایتی بین 10590 تا 10100 بازنگشت و فعلا بالای این محدوده در حال نوسان است.اگر این ارز به زیر حمایت 10590 برود احتمال ریزش تا 10100 وجود خواهد داشت.در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 5 مهر 99

درتایم فریم روزانه

خط conversion در اندیکاتور ایچیموکو سیگنال خرید داده است.اما کندل های روزانه هنوز زیر ابرکومو قرار دارند.شاخص SAR بالای کندل های روزانه قرار دارد و به شدت به انها نزدیک شده است.اگر پاینن کندل ها قرار بگیرد روندصعودی اغاز خواهد شد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 5 مهر 99 درتایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال بیت کوین 5 مهر 99 درتایم فریم روزانه

میانگین متحرک باند بولینگر زیر کندل های روزانه قرار دارد و به نوعی سیگنال خرید داده است،پهنای باند احتمال ریزش تا 10100 را داده است.شکست خط روند صعودی روزانه یک شکست فیک بود و دوباره بیت کوین در حال بازگشت به بالای این خط است.دوخط مکدی و سیگنال شرایط نسبتا خوبی دارند اما به طور قطعی سیگنال خرید نداده اند.شاخص RSI روی سطح 50 قرار دارد و بیانگر سرعت نسبتا خوب در این روند صعودی است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 22 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

درتایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال بیت کوین 5 مهر 99 درتایم فریم 4 ساعته
تحلیل تکنیکال بیت کوین 5 مهر 99 درتایم فریم 4 ساعته

در تایم فریم 4 ساعته در نقطه حساسی قرار داریم،بیت کوین هنوز خط روند نزولی را نشکسته و بسیار نزدیک به این سطح قرار دارد،تا نزدیکی شکست خط روند نزولی هم رفته اما دوباره به علت کاهش تقاضا نزول کرده است.شاخص RSI از سرعت گرفتن روند صعودی خبر می دهد،دو خط conversion و baseline در شرایط خوبی هستند،همچنین نمودار بالای ابر کومو قرار گرفته است،که بیانگر یک روند صعودی است.


نتیجه کلی تحلیل بیت کوین امروز 5 مهر 99:

به نظر می رسد بیت کوین در فاز تثبیت بالای خط حمایت 10590 قرار دارد،اگر بیت کوین همچنان بالای این سطح بماند و ریزش نداشته باشد،تارگت بعدی 10850 خواهد بود.همه چیز بستگی به این دارد که عرضه و تقاضا در ان محدوده به چه شکل باشد.

صرافی ایرانی کارت

این تحلیل صرفا نطر شخصی است و تیم زوم ارز هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 5 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا