تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 6 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین امروز 6 مرداد 99 ، قیمت بیت کوین در حال حاضر 10227 دلار است.روز گذشته اشاره کردیم که اگر از مقاومت عبور کند دوباره به 10000 دلار خواهد رسید و اکنون مشاهده می کنید که از 10000 دلار هم اندکی بالاتر رفته است.بیت کوین روز گذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک افزایش 5.56% داشته است. بیت کوین در حال حاضر نزدیک به مقاومت 10228 دلار است که البته دیروز از آن عبور کرد اما دوباره به این محدوده برگشت.در صورتی که این بار به طور کامل این مقاومت را بشکند تارگت قیمتی برای آن حدود 10439 دلار خواهد بود.شاخص میانگین متحرک 33 روزه بیت کوین نشان میدهد این روند مثبت در تایم فریم روزانه پایدار خواهد بود.با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

سلام کریپتو

همانطور که در تصویر بالا مشهود است خطوط اندیکاتور ichimocu افزایش قیمت را نشان داده اند و ابر کومو در فاصله مناسبی از نمودار قیمتی قرار گرفته که این تاییدی بر مناسب بودن شرایط بازار دارد.اندیکاتور sar نیز صعود قیمت بیت کوین را پیش بینی کرده است.اندیکاتور cci با قرار گرفتن بالاتر از سطح 200 نشان از شرایط عالی برای بیت کوین داردو همچنین نشان دهنده مارکت امن برای بیت کوین است.


با توجه به تصویر زیر اندیکاتور rsi در تایم فریم روزانه بالاتر از سطح 70 حرکت می کند و در تایید اندیکاتورهای قبل نشان از بازار مثبت بیت کوین دارد. اندیکاتور adx نیز صعود قیمت بیشتر را برای بیت کوین گزارش کرده است.و اندیکاتور macd نیز در تایم فریم روزانه سیگنال خرید را اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 14-01-99

تحلیل بیت کوین امروز 6 مرداد 99


در تایم فریم 4 ساعته  نیز اندیکاتور های rsi و adx صعود پرقدرت قیمت را نشان داده اند و اندیکاتور macd در این تای فریم هم سیگنال خرید خود را اعلام کرده است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل بیت کوین امروز 6 مرداد 99

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 6 مرداد 99

بررسی بیت کوین نشان داده است که این روند صعودی هنوز ادامه دارد.و با بررسی اندیکاتور ها مشاهده کردیم که افزایش و صعود قیمت بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته و روزانه پایدار است.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 6 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا