تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 6 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 6 آذر 99 ، روز گذشته بیت کوین بعدازاینکه موفق نشد مقاومت ۱۹٬۵۰۰ دلار را به‌طور کامل شکست دهد وارد یک اصلاح قیمت شدید شد و تا حمایت ۱۷٬۲۵۰ دلار ریزش داشت. در تحلیل روز گذشته راجع به سطح ۱۸٬۸۰۰ دلار هشدار دادم و گفتم تا زمانی که بالای این سطح هستیم جای نگرانی نیست ولی به‌محض اینکه این محدوده هم شکسته شود احتمال ریزش بیت کوین وجود دارد. بعد از رسیدن این ارز به ۱۷٬۲۵۰ دلار به‌شدت حمایت شد و دامیننس بیت کوین هم در این حین رشد خوبی داشت، این بدان معناست که عده زیادی از معامله گران این سطح قیمت را، فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری می‌دانند. بیت کوین برای بازیابی سطوح قبلی دو مقاومت کلیدی در محدوده ۱۷٬۹۵۰ دلار و بعد ۱۸٬۲۰۰ دلار دارد. اگر بیت کوین همچنان بالای حمایت ۱۷٬۲۵۰ دلار باقی بماند جای نگرانی نیست. اولین محدوده حمایتی بیت کوین ۱۷٬۵۰۰ دلار و حمایت بعدی ۱۷٬۲۵۰ دلار خواهد بود. ریزش قیمت بیت کوین بسیاری از آلت کوین‌ها را نیز تحت تأثیر قرارداد و شاید این ریزش قیمت آلت کوین‌ها فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری روی آن‌ها را فراهم کرده باشد. در ادامه این مطلب نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد، البته اندیکاتورها ابزارهایی تأخیری هستند و از آن‌ها صرفاً برای تأیید گرفتن استفاده می‌شود.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 6 آذر 99

تایم فریم روزانه

خط conversion ایچیموکو با کندل روزانه برخورد کرده است ، اگر کندل امروز پایین این خط بسته شود نشانه خوبی نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 10 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم روزانه
تحلیل بیت کوین امروز 6 آذر 99
تحلیل بیت کوین 99.9.6

در تایم فریم روزانه همچنان بالای خط روند صعودی قرار داریم. میانگین متحرک ۹ روزه با کندل روزانه برخورد کرده است و شکست کامل این خط به‌منزله سیگنال فروش خواهد بود. شاخص RSI سطح ۷۰ را به سمت پایین شکسته و به‌نوعی سیگنال فروش داده است.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 6 آذر 99
تحلیل بیت کوین 99.9.6

شاخص RSI سطح ۵۰ را به سمت پایین  شکسته و فعلاً شرایط خوبی ندارد. میانگین متحرک ۹ روزه نیز بالای کندل ها قرار دارد. خط روند صعودی نیز در این تایم فریم شکسته شده است.


کلام آخر تحلیل بیت کوین امروز 6 آذر 99

با توجه به اینکه بعد از ریزش قیمت بیت کوین، دامیننس افزایش یافت پس یعنی هنوز معامله گران به رشد قیمت این ارز امید دارند. پس فعلاً جای نگرانی نیست. اگر همچنان بالای حمایت ۱۷٬۲۵۰ دلار باقی بمانیم، روند صعودی ادامه‌دار خواهد بود.

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 6 آذر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLotE


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا