تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 7 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 7 تیر 99 ، قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته یک کاهش 1.16%- داشته است.اکنون قیمت بیت کوین 9154 دلار می باشد.اولبن تارگت قیمت برای بیت کوین حدود 9380 خواهد بود .اما در صورت ادامه روند ریزش احتمال اینکه تا حدود 8700 نزول قیمت داشته باشیم وجود دارید.بیت کوین خط روند صعودی کوتاه مدت خود را شکسته . انتظار ریزش قیمت بیت کوین منطقیست.چندروز اخیر قیمت بیت کوین در محدوده 9000 دلار تا 9500 دلار به صورت مداوم در حال تولرانس بوده و بارها توسط خطوط مقاومت و حمایت دفع شده .با اندیکاتور ها بررسی می کنیم:

خطوط ichimocu ریزش قیمت بیت کوین را گزارش می کنند.اندیکاتور rsi زیر خط میانیست.نشان می دهد بازار برای خرید پایدار نیست.اندیکاتور stochastic سیگنال فروش می دهد.و اندیکاتور sar بالای نمودار قیمتی نقش بسته که نشان دهنده عدم شرایط مناسب برای خریدوفروش در بازار بیت کوین است.

تحلیل بیت کوین امروز 7 تیر 99 با RSI macd stoc


اندیکاتور mom زیر خط صفر است .نشان از مکث در خرید می دهد.اندیکاتور cci به زیر خط 100- رسیده که هشدار ریزش قیمت بیت کوین را می دهد و روند اندیکاتور adx نیز نشان می دهد بازار بیت کوین صورت پایداری برای ترید در حال حاضر ندارد .

تحلیل بیت کوین امروز 7 تیر 99 با mom adx cci

صرافی ایرانی کارت

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 7 تیر 99:

با توجه به تولرانس مداوم بیت کوین در محدوده گفته شده و شرایط ناپایداری که پس از بررسی اندیکاتورها نتیجه گرفتیم،بهتر است در این شرایط تریدرها با خرید کوتاه مدت میزان ریسک را برای خود کاهش دهند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 7 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 7 تیر 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا