تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 7 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 7 مهر 99 ، بیت کوین روز گذشته بین دو قیمت 10592 تا 10941 در نوسان بود.بیت کوین موفق شد به بالای خط روند صعودی برگشته و خط روند نزولی را شکست دهد.این ارزسطح مقامتی 10850 را نیز شکست و تا 10942 افزایش قیمت داشت اما به دلیل کاهش تقاضا در ان محدوده دوباره ریزش داشت و قیمت کنونی بیت کوین 10878 دلار است.اگر قیمت بالای مقاومت 10850 تثبیت شود،تارگت بعدی بیت کوین 10950 دلار است.اگر  این مقاومت هم شکسته شود و تقاضا همچنان بالا باشد تارگت بعدی 11100 دلار خواهد بود.در صورت ریزش اواین سطح حمایتی 10600 دلار خواهد بود.در ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتور ها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 7 مهر 99

درتایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه خط baseline ایچیموکو به سمت خط conversion حرکت کرده و احتمال درگیری این دو خط وجود دارد.کندل های روزانه هنوز درگیر ابرکومو هستند،شاخص SAR بالای کندل ها و بسیار نزدیک به انها قرار دارد و احتمال یک حرکت صعودی دیگر را میدهد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 7 مهر 99 درتایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال بیت کوین 7 مهر 99 درتایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه خط روند نزولی شکسته شده است.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط نسبتا خوبی هستند،شاخص RSI نشان میدهد سرعت روند صعودی در حال قدرت گرفتن است.میانگین متحرک باند بولینگر پایین کندل هاست و سیگنال خرید داده است.پهنای باند یک روند صعودی اهسته را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 2 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال بیت کوین 7 مهر 99 درتایم 4 ساعته
تحلیل تکنیکال بیت کوین 7 مهر 99 درتایم 4 ساعته

در تایم فریم 4 ساعته،خط روند نزولی شکسته شده است.دو خط baseline و conversion در شرایط خوبی هستند،همچنین نمودار بالای ابر کومو قرار گرفته است.شاخص RSI وضعیت خوبی را نشان میدهد،همچنین دو خط مکدی و سیگنال شرایط خوبی دارند و سیگنال فروش نداده اند.


نتیجه کلی تحلیل بیت کوین امروز 7 مهر 99:

انچه در 24 ساعت اینده حائز اهمیت است این است که میزان عرضه و تقاضا در سطوح 10900 به چه شکل باشد.اگر تقاضا زیاد باشد احتمال اینکه در ساعت های اینده سطوح 11100 را ببینیم،وجود دارد.

صرافی ایرانی کارت

 

این تحلیل صرفا نطر شخصی است و تیم زوم ارز هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 7 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

  1. من دیروز بیت کوین را یک مرحله خریداری کردم .. به نظرم مقاومت را میشکند و روند صعودیش ادامه دار است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا