تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 8 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 8 تیر 99 ، بیت کوین روز گذشته تا حدود 8700 ریزش کرد .همانطور که در تحلیل 7 تیر 99 به این موضوع اشاره کردیم.

قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته یک ریزش 1.84%- داشته است.بیت کوین بعد از برخورد به خط 8700 تا 8800 توسط این خط حمایت شد.و اکنون قیمت بیت کوین 8971 دلار می باشد.در صورت ادامه روند ریزشی ،احتمال نزول قیمت تا محدوده 8400 تا 8500 دلار را داریم.ولی در صورتیکه روند صعودی به خود بگیرد اولین تارگت قیمتی برای بیت کوین حدود 9300 دلار خواهد بود.با اندیکاتور ها بررسی می کنیم:

نمودار قیمتی درون ابر کومو قرار گرفته و خطوط ichimocu به طور واضح ریزش قیمت بیت کوین را پیش بینی کرده اند.اندیکاتور rsi زیر خط 50 قرار گرفته تریدر ها بهتر است در خرید مکث کنند.اندیکاتور macd سیگنال فروش می دهد.و اندیکاتور sar نیز با قرار گرفتن بالای نمودار قیمتی نزول قیمت بیت کوین را در ادامه گزارش کرده است.

تحلیل بیت کوین امروز 8 تیر 99 با rsi macd sar

صرافی ایرانی کارت

اندیکاتور adx ریزش تقریبا پرقدرت بیت کوین را نشان داده است.اندیکاتور mom زیر خط صفر قرار گرفته شرایط خرید را ریسکی نشان می دهد.و اندیکاتور cci نزول قیمت بیت کوین را گزارش کرده است.

تحلیل بیت کوین امروز 8 تیر 99 با mom cci adx

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 8 تیر 99 :

بعد از بررسی روند نمودار قیمتی بیت کوین و بررسی اندیکاتورها به این نتیجه رسیدیم که احتمال ادامه ریزش بیت کوین زیاد است .تریدرها از خرید دست نگه دارند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 26 اردیبهشت 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 8 تیر 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا