تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 9 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 9 مرداد 99 ، قیمت بیت کوین در حال حاضر 11000 دلار است.بیت کوین روز گذشته بر اساس کوین مارکت کپ یک  افزایش 0.15% داشته است .شاخص میانگین متحرک 33 روزه بیت کوین شرایط مطلوب و مثبت را برای بیت کوین نشان داده است.بیت کوین اگر به روند صعودی خود ادامه دهد احتمالا تا 11200 دلار پیش خواهد رفت .و اگر نزول کند اولین تارگت قیمتی برای آن حدود 10900 خواهد بود. با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

اندیکاتور ichimocu نشان از بازار مثبت بیت کوین دارد.اندیکاتور sar نیز افزایش قیمت را در تایم فریم روزانه برای بیت کوین گزارش کرده است.


اندیکاتور rsi بالاتر از سطح 70 به حرکت خود ادامه می دهد ک این به معنی بازار امن و پایدار بیت کوین است.اندیکاتور cci اما در این تایم فریم خط روند خود را به سمت ریزش شکسته است.اندیکاتور macd نیز سیگنال خرید خود را اعلام کرده است.

در تایم فریم 4 ساعته اما اندیکاتورهای نام برده هشدار تغییر وضعیت بازار می دهند و اندیکاتور macd در تایم فریم 4 ساعته سیگنال فروش داده است.

تحلیل بیت کوین امروز 9 مرداد 99

صرافی ایرانی کارت

نتیجه تحلیل بیت کوین امروز 9 مرداد 99

بیت کوین در تایم فریم های کمتر از روزانه اصلاح قیمت را خواهد داشت.اما روند کلی آن در تایم فریم روزانه مثبت است.تریدرها به این نکته توجه کنند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 10 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل بیت کوین امروز 9 مرداد 99  ” همراه ما باشید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا