تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 9 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل بیت کوین امروز 9 مهر 99 ، قیمت بیت کوین روز گذشته بین دو سطح 10665 و 10820 دلار نوسانات قیمت داشت.اما قیمت همچنان نتوانست بالای 10800 دلار باقی بماند،و قیمت کنونی این ارز 10727 دلار است.مقاومت 10850 دلار بسیار قوی عمل کرده و به علت کاهش تقاضا در محدوده 10850 دلار،بیت کوین پس  از رسیدن به این محدوده دچار نزول قیمت میشود.خوشبختانه بیت کوین به زیر حمایت 10590 دلار ریزش نداشته و صرفا بالای این حمایت در حال نوسان است.اگر بیت کوین به زیر این حمایت ریزش داشته باشد،احتمال کاهش قمیت تا 10100 وجود دارد.اگر این ارز محبوب موفق به شکست سطح 10850 دلار شود،تارگت بعدی بیت کوین 10950 دلار خواهد بود.ددر ادامه نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتور ها بررسی خواهیم کرد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال بیت کوین 9 مهر 99

درتایم فریم روزانه

دو خط connversion و baseline ایچیموکو در شرایط خوبی نیستند.شاخص SAR نیز بالای کندل ها قرار ددارد و فعلا سیگنالی برای خرید نداده است.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 8 مهر 99 درتایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال بیت کوین 8 مهر 99 درتایم فریم روزانه

میانگین متحرک باند بولینگر درگیر کندل های روزانه است،این موضوع بیانگر یک بازار راکد است،همچنین پهنای باند نیز یک بازار بی روند را نشان میدهدد.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط نسبتا خوبی هستند اما بیشتر یک  بازار خنثی را نشان میدهند.شاخص RSI نیز نشان دهنده سرعت کم روند صعودی است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 23 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

تایم فریم  4 ساعته

تحلیل تکنیکال بیت کوین 8 مهر 99 درتایم فریم 4 ساعته
تحلیل تکنیکال بیت کوین 8 مهر 99 درتایم فریم 4 ساعته

شاخص SAR در تایم  فریم 4 ساعته یک روند نزولی را نشان می دهد.شاخص RSI نیز از کاهش سرعت روند صعودی خبر می دهد.دو خط conversion و baseline نیز با هم برخورد کردند و نشان دهنده اغاز یک روند نزولی هستند.نمودار بالای ابرکومو قرار دارد اما ابر کومو نیز به اینده خوش بین نیست.


نتیجه کلی تحلیل بیت کوین امروز 9 مهر 99:

در تایم فریم روزانه همه فاکتورها نشان دهنده یک بازار خنثی است،در تایمم فریم 4 ساعته نیز روندی نزولی قابل رویت است.باید ببینیم این نزولی بودن قیمت را تا کجا کاهش میدهد.اگر به پایین حمایت 10590 نزول نداشته باشد میتوان گفت این روند نزولی نبوده و صرفا نشان دنده یک نوسان قیمتی اندک بوده است.

صرافی ایرانی کارت

 

این تحلیل صرفا نطر شخصی است و تیم زوم ارز هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 9 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا