تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز 9 دی 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

salamcrypto

تحلیل بیت کوین امروز 9 دی 99 ، ارز دیجیتال بیت کوین روز گذشته تا محدوده 27500 دلار رشد داشت ، اما نتوانست بالای مقاومت 27300 دلار تثبیت شود و نهایتا زیر این محدوده کاهش قیمت داشت و در این لحظه با قیمت 26400 دلار در حال معامله شدن است . اولین محدوده حمایتی خط روند صعودی و حمایت بعدی 26000 ،25800 . 25500 دلار خواهد بود . سطوح مقاومتی که بیت کوین برای رشد دوباره باید آنهارا شکست دهد ، ابتدا 26800 و بعد 27300 دلار خواهد بود . دامیننس بیت کوین نسبت به روز گذشته کاهش داشته و دراین لحظه برابر با 69.9 است . یک روز تا پایان سال میلادی باقی مانده و احتمال اینکه بیت کوین حرکت بعدی خود را در ساعات آینده آغاز کند ، وجود دارد . اگراین ارز روند اصلاحی خود را آغاز کند ، اکثر آلت کوین ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد . در ادامه این مقاله نمودار شمعی بیت کوین را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال ویدیویی بیت کوین امروز 9 دی 99

 


تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز 9 دی 99

تایم فریم روزانه

خطوط اندیکاتور ایچیموکو ، همچنان در شرایط خوبی هستند و کندل ها نیز بالای ابرکومو سبزرنگ هستند .خط conversion باید دنبال شود .

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در 07-02-99
تحلیل بیت کوین امروز 9 دی 99
تحلیل بیت کوین 99.10.9

شاخص SAR ، روندی صعودی را نشان می دهد . شاخص RSI هم در حال سقوط از محدوده اشباع خرید است که اگر این اتفاق بیافتد . سطح 70 به سمت پایین شکسته شود ، به نوعی سیگنال فروش است .


تایم فریم 4 ساعت

تحلیل بیت کوین امروز 9 دی 99
تحلیل بیت کوین 99.10.9

شاخص SAR روندی نزولی را نشان می دهد ، شاخص RSI هم هنوز بالای سطح 50 است ، اما اگر سطح 50 به سمت پایین شکسته شود ، می تواند سیگنال فروش باشد . اگر کندل 4 ساعت پایین خط روندصعودی بسته شود ، بازار کمی خطرناک خواهد شد .


کلام آخرتحلیل بیت کوین امروز 9 دی 99

احتمال اینکه بیت کوین روند اصلاحی را آغاز کند ، وجود دارد . البته باید ببینیم واکنش خریدارها به خط روند صعودی به چه شکل خواهد که اگر حمایت شود ، بازهم احتمال صعود وجود دارد . اگر بیت کوین ریزش داشته باشد اکثر آلت کوین هارا تحت تاثیر قرار خواهد داد .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل بیت کوین امروز 9 دی 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fMdEu


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا