اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین و اوج قیمت جدید 😍 بیش از 35،500 دلار

بیت کوین همچنان به یک حرکت جسورانه به سمت بالا ادامه می دهد و به بالاترین سطح بالای 35،500 دلار می رسد. در زمان نوشتن این مقاله ، BTC با 15٪ رشد در 35.320 دلار با سقف ارزش بازار 657 میلیارد دلار معامله می شود.

سلام کریپتو

طبق گفته تحلیلگران Ki-Young Ju ، این افزایش قیمت BTC به دلیل مشارکت سازمانی و همچنین خرده فروشی است. در آخر هفته گذشته ، میزان خروج Coinbase در بالاترین حد خود بود و این نشان می دهد که موسسات حتی بالاتر از سطح 30،000 دلار را خریداری کرده اند. جالب اینکه ، در حالی که قیمت BTC در روز دوشنبه (4 ژانویه) 15 درصد اصلاح شد ، ریزش قیمت زیر 30 هزار دلار پس از فروش عمده توسط نهنگ های آسیایی به سرعت در چند ساعت جذب شد.

از سوی دیگر ، سپرده های پایدار کوین در صرافی ها به طور مداوم در حال افزایش است.

بنیانگذار SkyBridge Capital –  ، آنتونی اسکاراموچی – یکی از اعضای اخیر عضو شده  بیت کوین است. آقای اسکاراموچی به دیگر پیشکسوتانی مانند MicroStrategy’s Michael Saylor و دیگر افرادی که سال 2021 را روند صعودی برای سرمایه گذاران BTC پیش بینی می کنند ، می پیوندد.

SkyBridge: بیت کوین انتخاب بهتر نسبت به طلا …

طبق آخرین نظرات اسکاراموچی در مورد بیت کوین طی مصاحبه ای با بلومبرگ ، به زودی پس از راه اندازی SkyBridge Bitcoin Fund LP در روز دوشنبه (4 ژانویه) ، وعده داد سرمایه گذاری اولیه بیش از 25 میلیون دلار ارائه می شود. اسکاراموچی در صحبت با بلومبرگ گفت:

صرافی ایرانی کارت

“بیت کوین در طلا بودن از خود طلا بهتر است. ذخیره آن آسان تر است ، سرقت آن دشوارتر است ، قابل حمل تر است ، بنابراین از نظر ارزش به دفتر یا ذخیره آینده تبدیل می شود. این اوایل دوره ابتدایی است. محیط جذاب تر می شود. ما معتقد هستیم که بیت کوین به طور تاثیر گذاری ، تبدیل به طلای دیجیتال می شود. “

بیشتر بخوانید:  ممنوعیت ارز های دیجیتال در چین روز به روز جدی تر از دیروز

اسکاراموچی گفت که بیت کوین مطمئناً نوساناتی از خود نشان می دهد. با این حال ، او خرید بیت کوین را با سرمایه گذاری در آمازون در روزهای ابتدایی انتشار عمومی ، مقایسه می کند و آن را مانند نشستن روی یک گلدان طلا می بیند. وی درباره بیت کوین گفت: “این چیزی است که مردم باید آن را خریداری و نگهداری کنند.”

در طی چند ماه گذشته ، چندین پیشکسوت وال استریت ، بیت کوین را تأیید کرده اند و آن را به عنوان یک ریسک بالقوه تورم می دانند. برخی از این نام های بزرگ عبارتند از: استنلی دراكنمیلر ، آلن هوارد ، پل تودور جونز و بیل میلر. با خرید زیاد موسسات ، بحران نقدینگی بیت کوین با کمبود عرضه بیشتر ، تشدید می شود. تنها راه برای BTC رشد قیمت آن است!

 منبع : coingape.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا