اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین در لحظه ای تعیین کننده

تحلیلگران Citi می‌گویند بیت کوین در نقطه اوج جهانی خود قرار دارد. به گفته تحلیلگران citi جریان اصلی سرمایه گذاری همچنان در اختیار بیت کوین است. بر اساس تجزیه و تحلیل بانک سرمایه گذاری آمریکایی Citigroup بزرگترین ارز دیجیتال جهان در یک لحظه تعیین کننده و تاریخی قرار دارد.
تحلیلگران سیتی می‌گویند بیت کوین می‌گوید که بیت کوین اکنون در نقطه ای حساس  قرار دارد تا به ارز مورد علاقه تجارت بین الملل تبدیل شود و با یک انفجار هیجانی رو به رو شود.
بر اساس گزارش روز دوشنبه رویترز، تحلیلگران سیتی اطمینان دارند که بیت کوین در آستانه ورود به جریان اصلی سرمایه گذاری ها قرار دارد. بر اساس این گزارش، پتانسیل فوق العاده بیت کوین توسط فعالیت های شرکت های بزرگی مثل تسلا و مسترکارت تقویت شده است.
تحلیلگران سیتی نوشتند: خطرات و موانعی وجود دارد که پیشرفت بیت کوین می‌شود مثل عرضه نشدن بیت کوین ماینر ها یا فروش عظیم نهنگ ها و … ، ولی با قرار دادن فرصت ها موانع رو به روی هم به این نتیجه می‌رسیم که بیت کوین در نقطه اوج خود قرار دارد.
تحلیلگران سیتی همچنین اشاره کردند که بیت کوین می‌تواند بخاطر تحولات ارز های دیجیتال مثل ارائه ارز های دیجیتال بانک های مرکزی سرتاسر جهان و یا اضافه شدن استیبل کوین های جدید، به جریان اصلی سرمایه گذاری ها تبدیل شود.
این تحلیل از گروه سیتی در حالی نوشته شده که بازار ارز های دیجیتال دچار اصلاحات اساسی شده است. بیت کوین دیروز پس از رسیدن به اوج قیمت خود و ثبت رکوردی جدید در بالای 58 هزار دلار به 42 هزار دلار کاهش یافت. بر اساس داده های شاخص قیمت بیت کوین در کوین تلگراف در زمان نوشتن این مقاله 47285 دلار است که طی 24 ساعت گذشته حدود 4.5 درصد افزایش یافته است.
به گفته برخی از کارشناسان، تنظیم قانون های جدید می‌تواند یکی از بزرگترین موانع سرمایه گذاری موسسه های بزرگ در بیت کوین باشد. ربکا پترسون، مدیر تحقیقات سرمایه گذاری Bridgewater در 24 فوریه گفت که تنظیم قوانین جدید می‌تواند برخی از بزرگترین مشکلات ارز های دیجیتال مثل نوسانات بالا را حل خواهد کرد.
منبع: cointelegraph

سلام کریپتو

گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاری مایکل جردن و ویل اسمیت در شرکت Dapper Labs

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا