اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاندید شدن میلیاردر بیت کوینی به عنوان فرماندار کالیفرنیا

salamcrypto

  • سرمایه گذار قدیمی بیت کوین ، Chamath Palihapitiya ، برای تصدی فرمانداری کالیفرنیا اقدام کرده است.

سرمایه گذار قدیمی بیت کوین و طرفدار بازار رمزنگاری ، Chamath Palihapitiya ، از احتمال بالقوه برای تصدی سمت فرمانداری کالیفرنیا خبر داده است.

به نظر می رسد مدیر عامل شرکت سرمایه گذاریSocial Capital  ، Chamath Palihapitiya ، در تاریخ 26 ژانویه قصد دارد اهداف خود را در توییتی اعلام کند.

به نظر می رسد Palihapitiya  در حال آماده شدن برای رقابت فرمانداری 2022 یا به طور بالقوه برای یک انتخابات ویژه است ، هرچند که هیچ چیز خاصی فراتر از قصد او برای درگیر شدن از نظر سیاسی ارائه نشده است.

این تاجر میلیاردر همچنین برای رأی دادن به فراخوان فرماندار فعلی کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، در تلاش پیوسته است که بر اساس گزارش ها ، انتخابات بعدی در سال 2021 منجر می شود.

تعداد فزاینده ای از مردم کالیفرنیا از عملکرد نیوزوم در موقعیت ناراضی هستند ، به ویژه هنگامی که صحبت از خاموش شدن ناسازگار و روندی سریع برای تولید واکسن Covid-19 می شود.

مدیر سابق فیس بوک Palihapitiya یک سرمایه گذار قدیمی در بیت کوین بود (او یک میلیون خرید) و او می گوید که می خواهد وضعیت ایالت را به عنوان یک شهر فناوری پیشرو حفظ کند:

بیشتر بخوانید:  تحلیلگر بلومبرگ بیت کوین را "نسخه جدید" طلا می نامد

“بیایید کالیفرنیا را به مرکز جهانی همه مشاغل فناوری و آب و هوایی تبدیل کنیم و به جای فشار دادن آنها انگیزه های خود را دوباره تنظیم کنیم”

وی در مصاحبه ای در 7 ژانویه گفت که بیت کوین را بیمه ای در برابر بی ثباتی اقتصادی می داند و می تواند طی پنج تا ده سال آینده قیمت آن تا 200000 دلار افزایش یابد.

طبق مقاله آوریل 2020 فوربس ، Palihapitiya بیت کوین را در سال 2013 خریداری کرد که قیمت آن حدود 80 دلار برای هر سکه بود و او ادعا کرد که در یک زمان حدود 5٪ از کل بیت کوین را در اختیار داشت.

از زمان روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن در 20 ژانویه ، چندین حرکت حامی رمزنگاری صورت گرفته است که شامل نامزد شدن عضو سابق اعضای هیئت مدیره مشاوران Ripple ، مایکل بار ، به عنوان کنترل کننده بعدی بازار ارز است. علاوه بر این ، دولت بایدن گری جنسلر ، رمزنگاری را نیز به عنوان رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار انتخاب کرده است.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا