اخبار ارز دیجیتال در جهاناخبار ارزدیجیتال

لری فینک : بیت کوین می تواند به دارایی و دلار جهانی تبدیل شود

لری فینک، مدیرعامل بزرگ‌ترین سازمان مدیریت سرمایه جهان “BlackRock ” ادعا کرد که ارزدیجیتال بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری‌شده می‌توانند به یک بازار قدرتمند تبدیل شوند، وی همچنین به تأثیر بیت کوین بر دارایی‌های دلاری در سطح بین‌المللی اشاره کرد. وی در تاریخ ۱ دسامبر در گزارشی که توسط CNBC انجام شد بیت کوین را تأیید کرد، او گفت:

بیت کوین تاکنون توانسته است توجه خیلی از افراد را به سمت خود جلب کند. این بازار هنوز آزمایش نشده است و نسبت به بقیه بازارها خیلی کوچک است.

همچنین مدیرعامل Blackrock تشخیص داده است که بیت کوین هرروز شاهد حرکت‌های عظیم و بزرگی است، او معتقد است بازار ارزهای دیجیتال هنوز خیلی کوچک است اما منکر رشد بالقوه بیت کوین نیستفینک هنگام سخنرانی در شورای روابط خارجی در ۱ دسامبر گفت:

آیا بیت کوین می تواند به یک بازار جهانی تبدیل شود ؟

-احتمالا !

فینک همچنین در گزارش CNBC خاطرنشان کرد که داشتن  ارزهای رمزنگاری مثل بیت کوین، تأثیر واقعی بر دلار آمریکا دارد، و این باعث می‌شود به دیگر دارایی‌های مبتنی بر دلار، بی‌نیاز باشید. مدیرعامل Blockrock در ادامه این موضوع را مطرح کرد که بسیاری از اقتصاددانان در مورد بیت کوین فکر کرده‌اند و گفت آیا این موضوع نیاز به دلار به‌عنوان ارز ذخیره را تغییر می‌دهد؟

بیشتر بخوانید:  اظهار نظر رائول پال: بیت کوین بزرگترین فرصتی قانونی است که تاکنون دیده ام!

BlackRock  بیش از ۷٫۴ تریلیون دلار دارایی را تحت مدیریت دارد که آن را به بزرگ‌ترین مدیر دارایی‌های جهان تبدیل کرده استاگرچه نظرات فینک بیش‌ازحد به بیت کوین خوش‌بین نبود، اما نظرات هنوز پیشرفت مثبتی برای بازار ارزهای رمزنگاری‌شده و بیت کوین است. اظهارات مدیرعامل همچنین نشان می‌دهد که این شرکت بازار ارزهای دیجیتال را از نزدیک بررسی می‌کندبه‌طور قابل‌توجهی پذیرش عمومی بیت کوین با حمایت شرکت‌های بزرگی مثل میکرو استراتژی و پی پال افزایش یافت. اظهارات این فرد نیز قطعاً بی تأثیر نخواهد بود.


گزیده اخبار

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا