اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین نمی تواند ⛔️ جایگزین دلار شود !

salamcrypto

ناشر آمریکایی استیو فوربس به عرضه ثابت بیت کوین حمله کرد. وی همچنین استدلال می کند که بیت کوین نمی تواند جایگزین دلار شود زیرا در حال حاضر بیش از حد بی ثبات است که نمی تواند به عنوان پول عمل کند. فوربس اصرار دارد كه پول فقط در صورتي كه از ارزش پايداري برخوردار باشد بهتر عمل مي كند.

کلاس جدید سرمایه گذاری قابل احترام

به گفته فوربس ، ارزهای رمزپایه فقط در صورتی می توانند پول موجود را به چالش بکشند که ارزش آنها با ارزش طلا یا واحد پول سوئیس گره خورده باشد. فوربس ادعا می کند که رمزنگاری “اکنون به عنوان یک کلاس سرمایه گذاری قابل احترام دیده می شود.” وی اضافه می کند که موسسات مالی آن را به سبد سهام خود اضافه می کنند.

به گفته ناشر ، برخی از این مراحل ، که تورمی است ، می تواند دلایل احتمالی این باشد که چرا بیت کوین اکنون “عزیز سرمایه گذاران شده است”. علاوه بر این ، فوربس همچنین تصدیق می کند که برخی از علاقه مندان بیت کوین را “طلای جدید” می دانند در حالی که برخی دیگر معتقدند که آن “در نهایت جایگزین دلار خواهد شد”.

تأثیر نوسانات بیت کوین در قراردادها

با این وجود ، تصور می شود این اتفاق رخ ندهد زیرا بی ثباتی بیت کوین می تواند به طور بالقوه بر سیستم قرارداد تأثیر بگذارد. ناشر از مثال وام رهنی مسکن استفاده می کند تا نشان دهد چرا ارزهای رمزپایه در قراردادهایی که به گفته وی “برای اقتصاد ضروری هستند” قابل استفاده نیستند. فوربس توضیح می دهد:” به طور مثال در مارس 250 هزار دلار وام گرفتید ، امروز تقریباً 2 میلیون دلار به بانک بدهکارید.”فوربس تصور می کند که هیچ >فرد عاقلی ، یک قرارداد بلند مدت بر اساس بیت کوین امضا نمی کند.

بیشتر بخوانید:  تسهیل شدن موانع استخراج رمزارز ها

منبع : news.bitcoin.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا