اخبار ارز دیجیتال در جهاناخبار ارز دیجیتال

اگر این روند ادامه یابد بیت کوین به 50 هزار دلار خواهد رسید

بنا به گفته های شرکت تحقیقاتی وال استریت Fundstrat بیت کوین با وجود ثبت سومین افت ماهانه بزرگ کل تاریخ خود اما می‌تواند سطح قیمتی 50 هزار دلار را پس بگیرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پادشاه ارز های دیجیتال در حال شکل دادن الگوی پایین سر و شانه است.

اگر این روند ادامه یابد بیت کوین به 50 هزار دلار خواهد رسید
اگر این روند ادامه یابد بیت کوین به 50 هزار دلار خواهد رسید

تام لی از موسسه Fundstrat می‌گوید این واقعیت که بیت کوین دچار کاهش قیمت شدید شد و حتی تا مدتی قادر به ریکاوری خود نبود نشانه ی خوبی برای بازار است چرا که این موضوع نشان دهنده ی سلامت بازار ارز های دیجیتال است.

کوین کده

همانطور که به صورت مفصل گزارش دادیم، تام لی مدعی شده بود که بیت کوین با وجود ثبت یک اصلاح قیمت وحشیانه هنوز هم می‌تواند دچار افزایش قیمت شدید شود و تا پایان سال به سطح قیمت بالای 100 هزار دلار برسد.

این موسسه در یادداشت تحقیقاتی خود که در ماه آپریل به ارمغان آورده بود پیش بینی کرد که پادشاه آلت کوین ها یعنی اتر نیز می‌تواند به سطح قیمتی تاریخی 10 هزار دلار برسد.
با این حال، تجزیه و تحلیل های این موسسه آنچنان معتبر نیست چرا که در زمستان سال 2018 نیز تام لی بخاطر پیش بینی های قیمت اشتباه بدنام شد.

بیت کوین در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 37038 دلار معامله می‌شود و از اوج قیمت خود که در 14 آپریل و سطح قیمت 64804 دلار ثبت کرده بود حدوداً 43 درصد فاصله دارد و باید دید که آیا تا پایان سال میلادی پیش بینی ها در مورد قیمت بیت کوین به وقوع می‌پیوندد؟

بیشتر بخوانید:  افزایش ارزش دارایی شرکت گری اسکیل

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا