اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سیگنال های مثبت و صعودی از بیت کوین

وضعیت اخیر در نمودار بیت کوین نشان دهنده احتمال از سرگیری روند صعودی بزرگ در آینده است و سیگنال نهایی دیروز ظاهر شد و امروز با کندلی که در بالای مقاومت باز شد این موضوع تأیید شد.

سلام کریپتو

میانگین متحرک 200 روزه سیگنال معکوس این روند است و در استراتژی ها و سیستم های مختلف تجاری به عنوان تعیین جهت روند فعلی استفاده می‌شود.

در حال حاضر بیت کوین درست در بالای خط ذکر شده تثبیت می‌شود و تأیید نهایی این پیشرفت بسته شدن دو یا کندل در بالای خط خواهد بود.

علاوه بر میانگین های متحرک ساده، میانگین های متحرک نمایی با استدلال های 50 و 200 نیز به یکدیگر نزدیک می‌شوند و ممکن است بزودی یک سیگنال صعودی دیگر برای بازار  دو شاخص EMA Cross 200/50 ایجاد کنند و پس دفعه قبلی که این دو شاخص علیه بیت کوین اقدام کرده و یک روند نزولی را ایجاد کردند بیت کوین 16 درصد افت قیمت را تجربه کرد تا اینکه به یک حمایت قوی رسید.

طی 20 روز گذشته قیمت بیت کوین از سطح قیمتی پایین 27500 دلار پایین نرفت و کف قیمتی خود را در این سطح قیمت تشکیل داد و توانست بدون نیاز به خبر بزرگی افزایش قیمت خود را رقم بزند و بدون هیچگونه تثبیت قیمت عمده ای به 45 هزار دلار رسید.

صرافی ایرانی کارت

طی شبانه روز اخیر بیت کوین وضعیت آنچنان مناسبی نداشته و در واقع نه افزایش قیمت و نه کاهش قیمت را تجربه کرده و در زمان نگارش این خبر بیت کوین با 0.0 افزایش قیمت در سطح قیمتی 45682 دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید:  7 میلیون دلار در 30 دقیقه لیکویید شد

طی شبانه روز اخیر آلت کوین ها وضعیت بسیار خوبی داشتند و دو رمز ارز بایننس کوین و کاردانو که به ترتیب در رده چهارم و پنجم برترین ارز های جهان هستند افزایش قیمت 8.5 و 17.3 درصدی را تجربه کردند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا