اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین و 4 کندل قرمز

پادشاه ارز های دیجیتال امروز 4 کندل قرمز متوالی ثبت کرد و در مدت کوتاهی از سطح قیمتی 37 هزار دلار به زیر 35 هزار دلار رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در زمان نگارش این خبر بیت کوین تا حدودی ریکاوری کرده است و در سطح قیمتی 34866 دلار معامله می‌شود.

همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش شده بود، گلس نود  نموداری را به اشتراک گذاشت که در آن به نظر می‌رسد شاخص سرمایه گذاری شرکت ها در بیت کوین قرمز شده است و این موضوع نشان دهنده ی این است که سرمایه گذاران حس خوبی نسبت به سرمایه گذاری در بیت کوین ندارند و به دنبال خارج کردن سرمایه ی خود از بیت کوین هستند.

کوین کده

همچنین آقای اسکات ماینرد یکی از مدیران ارشد شرکت گوگنهایم هشدار داده بود که در این آخر هفته ی اروپا (شنبه و یکشنبه در ایران) بیت کوین نوسان قیمت شدید را تجربه خواهد کرد.

کاهش قیمت ارز های دیجیتال

در زمان نگارش این خبر بیت کوین با 3.2 درصد کاهش قیمت در شبانه روز اخیر در سطح قیمتی 34798 دلار معامله می‌شود و به دنبال کاهش قیمت بیت کوین سایر ارز های دیجیتال نیز دچار کاهش قیمت شدید شدند و در بین ده ارز برتر بازار ارز های دیجیتال دو رمزارز پولکادات و بایننس کوین بیشتر از بقیه کاهش قیمت را تجربه کردند و پولکادات با 8.7 کاهش قیمت در شبانه روز اخیر و بایننس کوین با 8.3 کاهش قیمت در 24 ساعت گذشته بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

بیشتر بخوانید:  رمزارز AVAX ، در لیست بایننس قرار می گیرد.

بنا به برخی از کارشناسان، دلیل کاهش قیمت بیت کوین و ریکاوری نکردن آن خروج شرکت ها از این بازار است و برخی از موسسه ها حتی در حال خروج از بازار ارز های دیجیتال و ورود به بازار طلا هستند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا