صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سلطه بیت کوین به پایین ترین سطح خود از آگوست 2018 رسیده است 😡

کاهش دامیننس بیت کوین

دامیننس یا سلطه بیت کوین در حال حاضر به پایین ترین سطح خود از آگوست 2018 رسیده و به طرز خطرناکی از سطح بشدت مهم 50 درصد پایین تر رفته است.
در تاریخ 21 آپریل دامیننس پادشاه ارز های دیجیتال برای اولین بار از 7 آگوست 2018 به سطح 50.7 درصد رسید، در ژانویه سال جاری این رقم به 73 درصد نیز رسیده بود و بدان معناست که تاکنون 24.5 درصد دامیننس بیت کوین کاهش یافته است.
آیا آلت سیزن در راه است؟
بزرگترین آلت کوین بازار یعنی اتریوم، توکن  XRP که شرکت مادر آن ریپل است و همچنین دوج کوین که بر اساس شوخی ساخته شده است . بایننس کوین که متعلق به بزرگترین صرافی دیجیتال جهان یعنی بایننس است همگی در حال فشار آوردن به دامیننس بیت کوین هستند و دلیل این اتفاق این است که سرمایه گذاران به دنبال سود های عظیم هستند و بیت کوین طی دو ماه اخیر در این امر ناموفق بوده و سود شدیدی به سرمایه گذاران نداده است.
در حالی که بیت کوین نسبت به سال گذشته 790 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده، دوج کوین و بایننس کوین به ترتیب بیش از 15 هزار و 3 هزار درصد رشد قیمت را تجربه کردند که رقم های شگفت انگیزی است.
به نظر شما آلت سیزن آغاز خواهد شد و به غیر از آلت سیزن، کاهش شدید سلطه بیت کوین بر بازار ارز های دیجیتال چه تاثیر دیگری خواهد داشت؟

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  شبکه مقیاس پذیری اتریوم ارتقا برجسته دریافت خواهد کرد

منبع:U.Today


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا