اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دلایل احتمالی کاهش قیمت بیت کوین

پادشاه ارز های دیجیتال در جهات از زمانی که در 1 آگست پس از مدت طویلی به سطح قیمتی 42559 دلار رسید دچار اصلاح قیمت شده و در حال حاضر در زمان نگارش این خبر حدوداً 8 درصد از این سطح قیمتی فاصله گرفته است.

سلام کریپتو

بیت کوین اصلاح قیمت سنگین خود را به ویژه در روز دوشنبه و زمانی که 5.6 درصد کاهش قیمت را تجربه کرد احساس کرد و به 39280 دلار رسید و این رقم نیز بیانگر 7.67 درصد کاهش قیمت از اوج خود در 1 آگست است.

به دنبال کاهش قیمت بیت کوین، آلت کوین ها نیز کمی کاهش قیمت را تجربه کردند و آقای ویای آیار رییس منطقه آسیا و اقیانوسیه صرافی دیجیتال  Luno معتقد است که این اصلاح قیمت بسیار منطقی و منظم بوده و اصلاحی است که در پی اقدام قیمت صعودی انجام شد.

شایان ذکر است که بدانید این صرافی متعلق به بری سیلبرت می‌باشد و مالک شرکت مدیریت سرمایه گری اسکیل نیز آقای بری سیلبرت هستند.

طی چند هفته گذشته بیت کوین با نظرات مثبت فرد پرحاشیه دنیای ارز های دیجیتال و به دنبال آن کتی وود مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ARK Invest و جک دورسی مدیرعامل دو شرکت بزرگ توییتر و اسکوئر شده بود که این نظرات مثبت که در جریان کنفرانس B Word صورت گرفت منجر به افزایش قیمت بیت کوین شد.

صرافی ایرانی کارت

به گفته مدیرعامل صرافی لونا، یکی از دلایل کاهش قیمت اخیر بیت کوین به غیر از اینکه بسیار طبیعی و منطقی است، این موضوع می‌باشد که مجلس سنای ایالات متحده به دنبال وضع قوانین مالیاتی شدیدتر برای سرمایه گذاران و معامله گران رمزنگاری است.

بیشتر بخوانید:  دو دلیل برای مقاومت اتریوم در برابر کاهش قیمت

علاوه بر این، چین اعلام کرد که به سرکوب معامله گران و صرافی های دیجیتال ادامه خواهد داد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا