اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش قیمت پیاپی بیت کوین

کاهش قیمت پیاپی بیت کوین

به گزارش زوم ارز، پادشاه ارز های دیجیتال در عرض چند ساعت 5 درصد از ارزش خود را از دست داد و از منطقه 44700 دلار به منطقه 42500 دلار رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با این حال بیت کوین پس از این موضوع توانست قیمت خود را ریکاوری کرده و به تدریج به سطح قیمت 44036 دلار رسید ولی پس از آن گاو های بیت کوین با حمله جدیدی از سوی خرس ها مواجه شدند و بنظر خرس ها دست بالاتر را در بازار دارند چرا که توانستند قیمت را کاهش داده و هم اکنون بیت کوین در سطح قیمت 42397 دلار قرار دارد.

اوایل امروز گزارش شد که بازار ارز های دیجیتال تحت تأثیر وضعیت بازار املاک و مستغلات چین قرار گرفته است و دومین شرکت بزرگ این شرکت یعنی  Evergrande Real Estate Group دچار کاهش قیمت سهام شد و قیمت سهام آن با کاهشی تقریباً 30 درصدی مواجه شد و سقوط کرد و این امر شاخص هانگ سنگ هنگ کنگ را به پایین ترین سطح 52 روزه رساند که در بازار های جهانی از جمله بازار ارز های دیجیتال نیز مورد استقبال قرار گرفت.

کوین کده

همانطور که روزنامه نگار چینی کالین وو اظهار داشت، شرکت اورگراند تقریباً 2 تریلیارد دلار بدهی داشت.

بیشتر بخوانید:  کندل ماهانه بیت کوین برای اولین بار از سال 2017 بالای 13000 دلار بسته شد!

بیت کوین طی شبانه روز اخیر دچار کاهشی 7.3 درصدی شد و هم اکنون در سطح قیمت 42397 دلار قرار دارد و به دنبال کاهش قیمت بیت کوین، ارزش کل بازار ارز های دیجیتال نیز با کاهشی 7.1 درصدی مواجه شد و بازار در یک وضعیت افتضاح قرار دارد و در بین ارز برتر بازار نیز بیشترین کاهش قیمت متعلق به پولکادات بود که 10.2 درصد کاهش قیمت را تجربه نمود.

بنظر شما این روند نزولی تا کجا ادامه دارد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا