اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تحلیلگر مشهور: بیت کوین در محدوده سختی قرار دارد

تحلیلگر مشهور: بیت کوین در محدوده سختی قرار دارد

به گزارش زوم ارز، پیتر برنت معامله مشهور که اغلب نمودار هایی را از بیت کوین به اشتراک می‌گذارد و به ندرت به سایر ارز های دیجیتال اشاره می‌کند، توضیحاتی درباره وضعیت فعلی بازار بیت کوین و جهش های بی ثباتانه آن ارائه داده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برنت معتقد است که بیت کوین در حال حاضر در بازار صعودی ای که از فوریه سال جاری آغاز شد قرار ندارد و در زمان بیت کوین شروع به صعود کرد و از بالاترین اوج قیمتی که در آن زمان یعنی 20 هزار دلار ثبت کرده بود عبور کرد.

به گفته این فرد مشهور و پرنفوذ در دنیای ارز های دیجیتال، پادشاه ارز های دیجیتال در حال حاضر در منطقه گرفتگی گسترده قرار دارد و از سطحی که در ماه فوریه در آن قرار داشت فراتر رفته است.

کوین کده

در همان ماه بیت کوین بین سطح 36 هزار الی 54 هزار دلار معامله می‌شد و در 21 فوریه سطح قیمت تاریخی 57 هزار دلار را لمس کرده و سپس در 28 فوریه به سطح قیمت 43694 دلار کاهش یافت.

برنت افزود که حضور بیت کوین در این منطقه که بر اساس FOMO تشکیل شد می‌تواند پیامد های جالبی داشته باشد ولی به پیامد های آن اشاره نکرد.

بیشتر بخوانید:  آدیداس و کوین‌بیس قرارداد همکاری امضا کردند

در اوایل امروز پیتر برنت تصویری از نمودار بیت کوین را به اشتراک گذاشت و از دنبال کنندگان خود خواست که حدس بزنند چه الگویی در حال حاضر در نمودار بیت کوین در حال شکل گیری است.

برخی معتقدند که ممکن است این الگو Bear Flag یا Golden Cross Pullback باشد اما بنظر می‌رسد هیچ یک از کاربران پاسخ درستی به آن ندادند.

هنوز پیتر برنت پاسخی در مورد اینکه این الگو در حقیقت چه چیزی بوده است نداده و کاربران در انتظار تحلیل وی هستند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا