اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ایده ایی بزرگتر از اپل یا آمازون

salamcrypto

کتی وود ، مدیرعامل Ark Invest که پیش بینی صعود سهام تسلا را کرده بود، پیش بینی دیگری کرده است ، و این مربوط به بیت کوین می باشد.

وود ، بیت کوین را یک تغییر دهنده بازی می داند و می فهمد که چرا ارزش ارز رمزپایه افزایش یافته و به عنوان مانعی در برابر تورم مورد توجه قرار گرفته است. وی در مصاحبه ای با یاهو فایننس فاش کرد که شرکت مدیریت دارایی وی پیش بینی کرده بود که بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه در نهایت از حمایت موسساتی برخوردار می شوند. با این حال آنچه آنها انتظار نداشتند ، سهمی بود كه هر شركت به بیت کوین اختصاص داد. وود دلیل جذابیت بیت کوین برای موسسات مالی را توضیح داد. او گفت:

“ما انتظار داشتیم که موسسات شروع به انتقال سرمایه به بیت کوین و سایر دارایی های رمزنگاری کنند ، اما در درجه اول بیت کوین ، امن ترین بلاکچین است ، زیرا اگر به همبستگی عملکرد بیت کوین نسبت به سایر کلاس های دارایی نگاه کنید ، کمترین همبستگی را دارد – به این معنی که اگر مقداری بیت کوین بخرید ، نمونه کارها را بیشتر متنوع کرده و بازدهی خود را با ریسک کمتری افزایش می دهید. “

او همچنین نشان داد:”موسسات به دنبال همبستگی کم هستند. و بیت کوین آن ویژگی را دارد.

چرا بیت کوین کانون توجه فناوری قرارگرفته است؟

مدیر عامل شرکت Ark Invest اشاره کرد که در آینده ، پتانسیل ارزش بیت کوین حتی ممکن است از آمازون یا اپل بیشتر باشد. در حال حاضر ، ارزش بازار بیت کوین حتی برابر با نیمی از ارزش پولی اپل یا آمازون نیست ، اما بسیاری از ویژگی های منحصر به فردی دارد که آنها ندارند. وود گفت:

“بیت کوین تقریباً یک ارزش بازار 600 میلیارد دلاری است ، بنابراین حتی نیمی از ارزش بازار اپل یا آمازون ندارد و با این حال ایده بسیار بزرگی دارد. من فکر می کنم ایده بسیار بزرگتری از اپل یا آمازون است. “

وی افزود که این اولین بار در نوع خود بود ، زیرا بیت کوین جهانی بود و به عنوان یک ارز دیجیتال واقعاً غیرمتمرکز بود. مدیر عامل شرکت افزود که کشورها به طور فزاینده ای توانایی بالقوه بیت کوین را تشخیص داده اند و گفت:

“وقتی چین اساساً صرافی های مربوط به رمزنگاری ، به ویژه بیت کوین را خاموش کرد ، این فعالیت به ژاپن ، تایلند و کره منتقل شد – کشورهای دیگر که می خواهند در این فضای نوآوری پیش روند. آنها نمی خواستند این فناوری بزرگ را از دست بدهند. “

بیشتر بخوانید:  وام بلاعوض به شرکت های نوآور بلاکچین در استرالیا

بیت کوین به طور تعجب آوری مورد توجه قرار گرفته است ، به ویژه از سه ماهه آخر سال 2020 ، جایی که روند صعودی آن حرکت بیشتری پیدا کرد و ارز رمزنگاری شده را به بالاترین رکوردهای تاریخی تبدیل کرد.

نوآوری رمزنگاری در حال افزایش است.از ابتدای سال 2020 تاکنون ، زمانی که ارزش بیت کوین در حدود 7200 دلار بود ، ارز رمزنگاری شده به اوج جدیدی رسیده است ، ارزش آن 5 برابر افزایش یافته و اکنون در حدود 38000 دلار معامله می شود ، زیرا شرکت های سازمانی تحت هدایت MicroStrategy ، Square و MassMutual پیشرفت اقتصادی بیت کوین را تشخیص می دهند. به دلیل همه گیری بیماری کرونا، صنعت ارزهای رمزپایه توجه بیشتری را به خود جلب کرده است ، زیرا بسیاری از افراد رمز ارز را به عنوان مانعی در برابر سیاست های پولی و نرخ تورم تشخیص داده اند.

بسیاری از کارشناسان صنعت اقرار کرده اند که روایت اساسی پیرامون بیت کوین در سال 2020 به سرعت تغییر کرده است. در حالی که قبلاً بیت کوین را بعنوان یک اقدام پرمخاطره به عنوان مدیر نمونه کارها در نظر می گرفتند ، این روایت به سرعت تبدیل به یک خطر شغلی برای عدم مالکیت بیت کوین شد.

بیت کوین تنها ارز رمزنگاری شده نیست که بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. از نظر تاریخی ، وقتی بیت کوین تحت شتاب صعودی قرار می گیرد ، آلت کوین ها نیز افزایش می یابند.در حال حاضر ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با پشتوانه بازار پس از بیت کوین ، اتریوم ، به بالاترین سطح خود رسیده است.

علیرغم بالا بودن سطح اتریوم ، Grayscale از این فرصت استفاده کرده و کوین های بیشتری را به Grayscale Ethereum Trust خود اضافه کرد و این حرکت می تواند به عنوان یک رأی اعتماد برای اتریوم تلقی شود.

منبع : blockchain.news


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا