اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین هدیه ای همیشگی !

تایلر وینکلوس گفت: بیت کوین هدیه ای همیشه در حال بخشش است. بدون شک ، بیت کوین (BTC) بر اساس افزایش قیمت خود مورد بحث بوده است و باعث شده است، به سطوحی برسد که قبلاً دیده نشده است. بر اساس CoinMarketCap ، حتی با کاهش 5.374 در صدی قیمت BTC اخیراً مارک 24000 $ را شکست.

سلام کریپتو

تایلر وینکلوس میلیارد بیت کوین، با اعلام این که بیت کوین یک دارایی است ، به توییتر رفت تا سر و صدایی برای BTC ایجاد کند و بگوید همچنان سود آن ادامه دارد.

احساسات او را می توان با این واقعیت تکرار کرد که قیمت BTC در اواسط ماه مارس به دلیل ویروس کرونا (COVID-19) به تخریب 3800 دلار منجر شد با این حال ، اوضاع تغییر کرده است زیرا بیت کوین قصد دارد امسال را با بالاترین قیمت خود،20000دلار، که دستاورد سه ساله اش هست به پایان برساند.

تایلر وینکلوس یک مدافع برجسته BTC بوده است. به عنوان مثال ، در ماه سپتامبر ، او اظهار داشت که بیت کوین 10 برابر بهتر از طلا است این توضیح می دهد که چرا او به تازگی منتقد BTC ، پیتر شیف را پس از افزایش قیمت بیت کوین از $ 20،000 ، تحریک کرد. پیتر شیف به دلیل انتقاد از ارزش واقعی بیت کوین بدنام شده است و به طور فزاینده ای نسبت به مقایسه رمزارزها با طلا به عنوان دارای امن انتقاد کرده است.

بیشتر بخوانید:  blackchainUa به زودی عرضه می شود.

سرمایه گذاران نهادی با توجه به علاقه زیاد آنها به BTC همچنان به تیتر سازی در روزنامه ها ادامه می دهند. به عنوان مثال ، MicroStrategy در فهرست Nasdaq از خرید بیت کوین دیگری به ارزش 650 میلیون دلار خبر داده است. شرکت مدیریت دارایی Crypto Grayscale نیز نشان داد که ورودی BTC ماهانه آنها تقریباً 1 میلیارد دلار ارزش دارد.

صرافی ایرانی کارت

این موج از سرمایه گذاری سازمانی یکی از عواملی است که باعث می شود قیمت بیت کوین از سقف قیمت خود عبور کند زیرا شرکت های بزرگ به دلیل ترس از دست دادن، به دنبال پیوستن بهBTC  هستند.

منبع: بلاک چین نیوز


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا