اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ماریون لابور: بیت کوین طلای دیجیتال و اتریوم نقره دیجیتال هستند

ماریون لابور: بیت کوین طلای دیجیتال و اتریوم نقره دیجیتال هستند

به گزارش زوم ارز و به نقل از یک گزارش تحقیقاتی که اخیراً برگزار شده، ماریون لابور تحلیلگر Deutsche Bank اشاره کرد که بیت کوین این پتانسیل را دارد که به طلای قرن 21 تبدیل شود و علاوه بر این، لابور پذیرش روزافزون اتریوم، دومین دارایی دیجیتال ارزشمند جهان را نیز برجسته کرد و دلیل آن را رشد دیفای و توکن های NFT بیان کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

لابور اشاره کرد که اگر بیت کوین طلای دیجیتال باشد، اتریوم نقره دیجیتال خواهد بود و این تحلیلگر دویچه بانک تصریح کرد که بعید است هر ارز دیجیتال دیگری بتواند بیت کوین و اتریوم را شکست دهد چرا که روز به روز محبوبیت آنها افزایش می‌یابد.

لابور تأکید کرد که عدم قانونگذاری، مصرف زیاد انرژی و نوسان شدید برخی از معایب اصلی بیت کوین، اتریوم و سایر دارایی های دیجیتال است و به گفته لابور استفاده از پول نقد به عنوان یک روش پرداخت در آینده کاهش خواهد یافت.

کوین کده

وی افزود:
مردم همیشه به دنبال دارایی های بودند که توسط دولت ها کنترل نمی‌شود و طلا قرن ها است که این نقش را دارد و بله من به طور بالقوه می‌توانم ببینم که بیت کوین به طلای دیجیتال قرن 21 تبدیل خواهد شد و فراموش نکنیم که طلا نیز از نظر تاریخی ناپایدار بوده است ولی با این حال بیت کوین مقداری خطرناک است چرا که بسیار ناپایدار بوده تا به یک ذخیره ارزش پایدار تبدیل شود و من امیدوارم که در آینده چنین چیزی رفع شود.

بیشتر بخوانید:  درخواست ایلان ماسک برای مدیرعاملی دوج کوین

بنظر شما همراهان زوم ارز آیا واقعا بیت کوین چنین پتانسیلی دارد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Finance Magnets

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا