اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به 220،000 دلار 🎯 در سال 2021

Max Keizer که به دلیل پیش بینی قیمت BTC بر اساس تنظیمات نرخ هش معروف است ، امسال هدف جدیدی را برای قیمت بیت کوین دارد. درست همانطور که چند ساعت قبل قیمت بیت کوین به بالاترین رقم بالای 35،500 دلار رسیده است ، پیشکسوتان این حوزه نیز پیش بینی های جدید خود را درباره ی قیمت بیت کوین در سال 2021 شروع کرده اند.

سلام کریپتو

در ماه گذشته (دسامبر 2020) ، شبکه بیت کوین بالاترین نرخ هش را با 136 بار در ثانیه ثبت کرد. در زمان نوشتن این مقاله ، نرخ هش بیت کوین از نظر اطلاعات در Blockchain.com از 148 مورد در ثانیه عبور کرده است. طبق نمودار ارائه شده توسط این سیستم عامل ، نرخ هش بیت کوین در هفته گذشته 12.٪ افزایش یافته است.

نمودار هش ریت بیت کوین

Keizer ، که قیمت بیت کوین را 36000 دلار بر اساس تنظیمات نرخ هش پیش بینی کرد ، یادداشت می کند که قیمت BTC در پایان سال جاری به 220 هزار دلار می رسد. وی در آخرین توییت خود می نویسد:

”  قیمت بیت کوین هشریتی بود که من در تابستان گذشته قیمت 36،000 دلار را برای آن نشان گذاری کردم  که HR به بالاترین سطح رسیده است. هدف 2021 ، قیمت 220،000 دلار برای بیت کوین است. “

صرافی ایرانی کارت

افزایش نرخ هش ، قدرت بنیادی رو به رشد شبکه بلاک چین بیت کوین را نشان می دهد. بیایید برخی دیگر از معیارهای موجود در بازار را که پیشنهاد یک سناریوی صعودی برای قیمت بیت کوین است ، بررسی کنیم. جالب اینجاست که پیش بینی Keizer  یک روز پس از هدف بلند مدت 146،000 دلار توسط JPMorgan انجام شد.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: بیت کوین در چه وضعیتی قرار دارد؟

سناریوی Bull Case برای قیمت بیت کوین

Glassnode ، ارائه دهنده داده های زنجیره ای ، خاطرنشان کرد که Bitcoin MVRV Z-Score فعلی ، در حدود سطوح دیده شده در جولای 2017 است ، پس از آن در شش ماه آینده 10X افزایش یافت و به بالاترین قیمت خود در سال 2017 یعنی 20،000 دلار رسید. بنابراین ، طبق همان معیارها ، پیش بینی قیمت 220،000 دلاری Keiser برای بیت کوین دور از ذهن به نظر نمی رسد.

از طرف دیگر ، با ادامه تجمع دیدنی خریداران بیت کوین در Coinbase ، از سناریوی گاوی قیمت بیت کوین به هیچ عنوان نمی توان چشم پوشی کرد.

با این حال ، سود بازار معاملات آتی بیت کوین با توجه به اطلاعات موجود در Bybt.com به بالاترین رقم ، بیش از 11 میلیارد دلار ، رسیده است. این نشان می دهد که این مرحله از بازار بیش از حد گرم شده است.

منبع : coingape.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا