اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جهش بیت کوین تا 30000 دلار در صفحه اول روزنامه Financial Times

روزنامه فایننشال تایمز 132 ساله ، یکی از بزرگترین روزنامه های تجارت بین المللی در جهان ، صعود بیت کوین به 30000 دلار را در صفحه اول خود پیش بینی کرده بود .

سلام کریپتو

روزنامه financial times

درست پس از دوازدهمین سالگرد پیدایش بیت کوین که شامل عنوان The Times ، درباره کمک های بانکی در زمان بحران های مالی جهانی در اوایل سال 2009 است.

هیچ حبابی ذکر نشده است…

رشد تاریخی بیت کوین در حال حاضر توجه بزرگترین رسانه ها را به خود جلب کرده است. تیتر رویترز ” اوج قیمت بیت کوین حتی در بلاکچین خود جاودانه شد”  بود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است ، پادشاه ارزهای دیجیتال (بیت کوین) در دوازدهمین سالگرد پیدایش خود در 3 ژانویه به بالاترین قیمت 34،800 دلار رسیده است .

صرافی ایرانی کارت

در حالی که افزایش تعجب آور بیت کوین در اواخر سال 2017 به درستی به عنوان یک حباب ، محسوب شد ، حتی رسانه های شکاک نیز اقرار می کنند که این بار اوضاع واقعاً متفاوت است.

در مقاله Financials Times ، به افزایش علاقه و توجه موسسات به بیت کوین اشاره شده است ، که آن را بیشتر در سیستم مالی ادغام می کند. همچنین به سرویس رمزنگاری PayPal اشاره شده است که در اکتبر سال 2020 معرفی شد.

بیشتر بخوانید:  افراد ثروتمند و تحصیل کرده اتر و XRP را به بیت کوین ترجیح می‌دهند

رسانه های اصلی همچنان شک دارند …

رسانه های اصلی به دلیل پوشش نامساعد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، دائماً مورد انتقاد جامعه قرار می گیرند.

مدیر سرمایه گذاری تیموتی پیترسون ادعا کرد که اقداماتی علیه ارز های دیجیتال انجام شده توسط فایننشال تایمز در ماه نوامبر وجود دارد. هیئت تحریریه روزنامه ادعا کرد که بیت کوین هیچ ارزش اساسی ندارد و جهش آن صرفاً توسط دلالان انجام می شد:

“متأسفانه ، برخلاف طلا ، وضعیت بیت کوین به عنوان یک پناهگاه امن بیش از هر چیز تئوری است. به جای ثبات ، به نوسانات سرمایه گذاران و فرصتی برای حدس و گمان در مورد تمایل بازار نسبت به ارز کمک می کند. “

منبع : u.tpday


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا