اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاران دارایی بیت کوین خود را افزایش می‌دهند

سرمایه گذاران دارایی بیت کوین خود را افزایش می‌دهند

به گزارش زوم ارز و بنا به گزارش موسسه ی تحلیل‌گر IntoTheBlock سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین در حال افزایش دارایی خود از این رمز ارز هستند؛ از آنجا که کسانی که بیت کوین خود را حداقل 12 ماه نگه داشته اند دارایی آن ها در حال رشد است. پس از اینکه چند روز پیش بیت کوین از سطح قیمت 40 هزار دلار عبور کرد، در ادامه ی حرکت مثبت خود به 43036 دلار رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به نظر می‌رسد که ریسک خرید کوتاه مدت از بازار حذف شده است؛ چرا که بنا به گزارش IntoTheBlock از روز 28 دسامبر، تعداد تریدر ها و آدرس های دارای بیت کوین به مدت کمتر از یک ماه حدود 32 درصد کاهش پیدا کرده است. همچنین این بدان معناست که سرمایه گذاران بلند مدت و میان مدت که اخیراً از خرید دست کشیده بودند در صدد خرید هستند.

با توجه به داده های IntoTheBlock از سرمایه گذاران بر اساس زمان نگهداری رمز ارز ها، 57 درصد از سرمایه گذاران بیش از یک سال، 36 درصد از آن ها کمتر از یک سال و 7 درصد از آن ها نزدیک به یک ماه دارایی خود را حفظ کرده اند.

کوین کده

بر اساس داده های CoinMarketCap بیت کوین در زمان نگارش این خبر در سطح قیمت 42683 دلار معامله می‌شود و بیشتر آلت کوین ها روز سبزی را سپری می‌کنند.

بیشتر بخوانید:  شکایت دارندگان XRP از کسی که از ریپل شکایت کرد!!

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: u.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا