اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

“صعودی شدن بازار بیت کوین” تحت تاثیر نهنگ های بیت کوین

salamcrypto

حرکت  نهنگ های بیت کوین ، و رسیدن به سطح 10407 دلاری و  یک منطقه پشتیبانی قوی را نشان می دهند و  این اتفاق، احتمالا  روند صعودی آن  را افزایش می دهد.

احتمالا  بیت کوین در کوتاه مدت به بیش از 10،700 دلار افزایش پیدا کند. در دو روز گذشته ، قیمت BTC درصرافی های اصلی تقریبا با 6٪ افزایش   از 10135 دلار به 10755 دلار تغیییر یافت.

وقتی سرمایه گذاران بزرگ، بیت کوین جمع می کنند و برای مدت زمان قابل توجهی هزینه یا جابجایی سهام خود را انجام نمی دهند،نهنگ ها، تشکیل می شوند.  این نهنگ ها انتظار دارند قیمت BTC در کوتاه مدت افزایش یابد.

Whalemap ، یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین ،که زمینه فعالیتش نهنگ های ارز دیجیتال است،می گوید، 10407 دلار ، 10570 دلار و 10677 دلار به عنوان  نهنگ ها شناسایی کرده است.  اگر در مدت زمان کوتاه ، BTC بالای 10،700 دلار باقی بماند ، این سه سطح به عنوان مناطق حمایت قوی عمل می کنند.

بازار بیت کوین ، خوشبینانه است.

به گفته تحلیلگران Whalemap ، اگر بیت کوین از 10407 دلار دفاع کند ، می تواند در یک روند صعودی باقی بماند.

تحلیلگران تأکید کردند که  “بازار در حال صعود کردن است”. در ادامه  توضیح دادند:

“بازار صعودی است. بسیاری از پشتیبانی های زیر با 10407 دلار و 10،570 دلار و پشتیبانی از نمایه حجم با 10،500 دلار پشتیبانی می شوند. و برای  باقی ماندن در روند صعودی ،قیمت  بیت کوین نباید به زیر 10407 دلار برسد. “

بیشتر بخوانید:  ارزش کل بازار جهانی از 1.2 تریلیون دلار گذشت

طبق گزارش Cointelegraph، قیمت بیت کوین از طلا جدا شده است.  طلا طی 24 ساعت گذشته با 0.32٪ افت روبرو شده است در حالی که  ، BTC به بالای 10،700 دلار رسیده است.

ویلی وو ، تحلیلگر بلاک چین، گفت كه این جدا یی نشان دهنده  تقویت شتاب بیت کوین  است. او ادامه داد:

“بیت کوین با توجه به منحنی پذیرش داخلی آن  به زودی از بازارهای سنتی جدا می شود.”

در کنار عوامل مختلف فنی که موجب افزایش روند صعودی بیت کوین می شوند ، اصول اساسی فعلی یک چشم انداز مثبت در کوتاه مدت دارند.

در اوایل این هفته ،  طبق داده های Glassnode ،،تعدادی از  آدرسهای کوچک بیت کوین در ماه سپتامبر به طور ناگهانی  کاهش یافته است . با وجود این اتفاق  ، تحلیلگران Glassnode خاطرنشان کردند که داده ها نگران کننده نیستند و بر اصول شبکه تأثیر زیادی نمی گذارند. آنها توضیح دادند:

“افت اخیر در آدرس های بیت کوین که بیشتر از یک دلار،  BTC دارند ، جای نگرانی نیست و هیچ ارتباطی با اصول شبکه ندارد. این اتفاق در صرافی که دست به تغییرات داخلی زده بود افتاده داست که هدفش، ادغام UTXO های کوچک در آدرس های جداگانه  به یک آدرس واحد بوده است.

منبع: کوین تلگراف

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا