اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ماینر های بیت کوین درحال ذخیره سازی بیت کوین های خود هستند

salamcrypto

داده های اخیر گلس نود نشان می‌دهند که ماینر های بیت کوین به دنبال ذخیره سازی بیت کوین های ماین شده ی خود هستند و 8874 واحد بیت کوین دیگر را در حساب خود ذخیره سازی کردند.
ماینرها، بیت کوین هایی که به تازگی ماین کرده اند را به جای عرضه در بازار در کیف پول های خود ذخیره کرده و مقادیر بیت کوین خود را افزایش می‌دهند.
این داده ها و اطلاعات اخیر گلس نود که توسط لکس موسکوفسکی منتشر شده اند همگی مورد تایید دیگر منابع نیز هستند.لکس موسکوفسکی دو نمودار به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهند شاخص Position ماینر های بیت کوین مثبت شده است.
با توجه به نمودار ها ماینرهای بیت کوین به جای فروش و عرضه بیت کوین های خود به جمع آوری آن ادامه می‌دهند و در روز های جمعه و شنبه آنها 8874 واحد بیت کوین معادل 523647640 دلار بیت کوین را به ذخیره ی بیت کوین خود اضافه کردند.
بنا به داده های گلس نود ماینر ها برای اولین بار از 27 فوریه بیت کوین های خود را به جای عرضه، ذخیره کردند.در تاریخ 2 آپریل پادشاه ارز های دیجیتال موفق شد تا مرز سطح قیمتی 60 هزار دلار بالا برود ولی نتوانست مقاومت آن سطح قیمتی را رد کند و یک عقب گرد شدید برای بیت کوین صورت گرفت.
اوج قیمت بیت کوین در 61713 دلار قرار دارد که این رکورد را در تاریخ 13 مارچ ثبت کرد و پس از آن بیت کوین دچار اصلاح قیمت شد و به سطح قیمتی 50 هزار دلار نیز رسید و از آن زمان تاکنون در حال ریکاوری کردن از آن اصلاح قیمت است.
در زمان نوشتن این خبر هر واحد بیت کوین با قیمت 57511 دلار معامله می‌شود.
به نظر شما بیت کوین در چه زمانی سطح مقاومت 61 هزار دلار را رد خواهد کرد؟

بیشتر بخوانید:  DeFi همچنان در حال رشد 📈

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا