اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش شدید سختی شبکه بیت کوین

روزنامه نگار چینی آقای کالین وو گزارش داده است که چین و ایالات متحده از شرکت های استخراج ارز دیجیتال درخواست کرده اند تا تأثیر فعالیت های خود بر روی محیط زیست را فاش کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گفته وو، این کار باعث می‌شود که استخراج کنندگان بیت کوین و سایر ارز های دیجیتالی که الگوریتم آنها PoW است به سراغ منابع تجدیدپذیر رفته و این مهاجرت خود را با سرعت بیشتری انجام دهند.

آقای وو افزود:
هر دو کشور چین و ایالات متحده شرکت های استخراج ارز های دیجیتال را مجبور به ارائه گزارش تأثیر فعالیت های خود بر روی محیط زیست کرده اند که این اقدام چین و ایالات متحده منجر به این خواهد شد که شرکت های استخراج بیت کوین روند استفاده از انرژی های سبز را تسریع کنند.

کوین کده

با این حال، مقاله ای که وو به عنوان منبع ادعا های خود به اشتراک گذاشته می‌گوید لایحه EGS از حمایت جمهوری خواهان برخوردار نیست و حالا برای تصویب شدن به سنا رفته است و باید ببینیم که آیا این لایحه تصویب خواهد شد یا خیر.

ووی همچنین در خبر بسیار مهمی اعلام کرد که به دلیل سرکوب شرکت های استخراج بیت کوین از سوی دولت چین و محروم کردن آنها از منابع انرژی کافی، هش ریت بیت کوین بیش از 25 درصد کاهش یافته است.

بیشتر بخوانید:  ممکن است اتریوم به 17 هزار دلار برسد

این روزنامه نگاری می‌گوید اگر این سنگ اندازی های دولت چین ادامه یابد ممکن است به زودی کل شبکه بیت کوین به زیر  100E سقوط کند.

به نظر می‌رسد که هرچه زودتر ماینر های چینی باید از این کشور مهاجرت کرده و ریگ های ماینینگ خود را در کشور های دیگری بنا کنند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا