اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیشرفت فوق العاده بیت کوین در خصوص کارمزد

پیشرفت فوق العاده بیت کوین در خصوص کارمزد

به گزارش زوم ارز، کارایی شبکه بیت کوین اخیراً به طور پیوسته در حال بهبود بوده است و حجم تراکنش بیشتری با کارمزد های کمتر تسویه می‌شوند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در هفته گذشته شبکه بیت کوین به ازای هر 1 دلار کارمزد به طور متوسط 95142 دلار ارزش انتقال داده شده و یا تسویه کرده است.

دیلان لکلیر تحلیلگر زنجیره ای این مشاهدات را با استفاده از داده های موسسه معتبر گلس نود ارزش هر واحد دلار کارمزد را با تقسیم میانگین حجم تراکنش بر کارمزد بدست آورد.

کوین کده

بنا به داده های CryptoFees بیت کوین هفتمین رمز ارز پرکارمزد تراکنش های روزانه است و طی هفت روز 678 هزار دلار صرف کارمزد شبکه بیت کوین شده و پس از آن اتریوم، یونی سواپ، بایننس اسمارت چین، سوشی سواپ، اوه و کامپاوند قرار دارند.

پلتفرم ردیابی کارمزد در حال حاضر گزارش می‌دهد که شبکه اتریوم روزانه 53 میلیون کارمزد را پردازش می‌کند که 98.7 درصد بیشتر از شبکه بیت کوین است و بیت کوین و اتریوم را نباید از نظر کارمزد مقایسه کرد چرا که آنها دو نهاد متفاوت هستند و اولی ذخیره دارایی ارزش و دومی یک پلتفرم قرارداد هوشمند و شبکه برنامه غیرمتمرکز است.

بیشتر بخوانید:  تنها 11 درصد از سرمایه گذاران، بازار را ترک کرده‌اند

میانگین حجم تراکنش اتریوم تقسیم بر کارمزدها به ازای هر دلار کارمزد فقط 139 دلار است.

کارمزد شبکه اتریوم افزایش یافته چرا که ارزش بیشتری برای شبکه ایجاد شده و همچنین تقاضای بسیار بیشتری نیز برای آن اعمال شده است و این موضوع علی‌الخصوص با افزایش محبوبیت دیفای و توکن های NFT طی 18 ماه گذشته رخ داده است.

بنا به داده های Bitinforcharts میانگین کارمزد تراکنش در شبکه بیت کوین در حال حاضر حدوداً 2.13 دلار است و این رقم 42.58 دلار است و بنظر کارمزد تراکنش های بیت کوین طی سال جاری بیش از 50 درصد کاهش یافته است.

نظر شما همراهان زوم ارز در این خصوص چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا