اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش حجم بیت کوین خروجی از صرافی های متمرکز

خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز به بالاترین سطح خود از سال گذشته رسیده است و تقریباً 40 هزار واحد بیت کوین در هفت روز گذشته خارج شده است.

سلام کریپتو

بنا به گزارش گلس نود که در 2 آگست منتشر شد، خروج بیت کوین برای سومین بار از سپتامبر 2019 به بیش از 100 هزار واحد بیت کوین در ماه افزایش یافته است و این آژانس تحلیلی تخمین می‌زند که تنها 13.2 درصد از بیت کوین های در دسترس در گردش هستند.

پس از سقوط شدید قیمت بیت کوین در پنجشنبه سیاه که در ماه مارچ سال 2020 اتفاق افتاد و بیت کوین بیش از 50 درصد از قیمت خود را در کمتر از دو روز از دست داد، خروج بیت کوین در ماه آپریل 2020 به ماهانه 150 هزار واحد بیت کوین رسید و پس از اینکه ترامپ با تشدید شیوع ویروس کرونا ممنوعیت سفر به چین را اعلام کرد و بیت کوین دچار کاهش قیمت شد اما پس از آن نیز مجدداً افزایش قیمت 150 درصدی را تجربه کرد.

مجدداً در نوامبر 2020 خروج بیت کوین صرافی ها به 150 هزار واحد رسید چرا که بیت کوین در آن زمان به رکورد قیمت بی سابقه 20 هزار دلار رسید و پس از آن نیز حتی در ماه دچار افزایش قیمت شد.

بیشتر بخوانید:  نسخه جدید نود کاردانو ارائه شد

گلس نود در گزارش خود همچنین اشاره کرد که طی سال 2021 بزرگترین صرافی دیجیتال ایالات متحده یعنی صرافی کوین بیس بیشترین خروجی را ثبت کرده و در آن سوی میدان صرافی بایننس بزرگترین دریافت کننده بیت کوین بوده است.

صرافی ایرانی کارت

با این حال، ذخایر بایننس اکنون در حال کاهش است و 37500 واحد بیت کوین به ارزش تقریباً 1.5 میلیارد دلار از این صرافی در هفته گذشته خارج شده است.

موجودی بیت کوین در صرافی کوین بیس در ماه ژوئن ثابت ماند و در هفته گذشته 31 هزار واحد بیت کوین از این صرافی دیجیتال خارج شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا