اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پرداخت از طریق بیت کوین توسط اوبر 🚕

دارا خسروشاهی مدیرعامل ایرانی اوبر می‌گوید که این شرکت به دنبال قبول کردن بیت کوین به عنوان روشی از پرداخت است.
خسروشاهی ایده سرمایه گذاری پول نقد در بیت کوین مانند 1.5 میلیارد دلاری که تسلا در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرد را رد کرد.
خسروشاهی در مصاحبه ای با CNBC گفت که این شرکت به دنبال قبول کردن بیت کوین و دیگر دارایی های دیجیتال به عنوان روشی برای پرداخت است.
دارا خسروشاهی گفت: همانگونه که ما همه ارز های داخلی را برای پرداخت می‎‌پذیریم، به دنبال پذیرش بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال برای پرداخت ها نیز هستیم. این یک معامله دو سر سود هم برای ما کسب و کار ما و هم برای کسانی که از تاکسی های Uber و هم برای کسانی که از غذا های UberEats خوب است. ما این کار را فقط برای تبلیغات و سود خودمان انجام نمی‌دهیم.
خسرو شاهی در مورد ایده خرید بیت کوین توسط این شرکت گفت: این ایده ای بود که مطرح شد و به سرعت رد شد، ما می‌خواهیم سرمایه مان را امن نگه داریم، ما در تجارت هایی که مشکوک به گمانه زنی باشند شرکت نخواهیم کرد. وجه مثبت شرکت ما، کسب و کاری ست که راه اندازی کرده ایم نه بازار هایی که در آن ها سرمایه گذاری کرده ایم.
خسروشاهی که در سال 2017 مدیرعامل اوبر شد گفت بهترین کار را برای خود و مشتریانش انجام خواهند داد. به دور از تبلیغات، اگر نیاز مشتریان با این کار رفع شود، آنها حتماً با سرعت بیشتری این پروژه را دنبال خواهند کرد.
بنا به CNBC اوبر از 31 دسامبر سال گذشته تاکنون 5.65 میلیارد دلار پول نقد به همراه 1.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری  در کوتاه مدت کرده است.
منبع: cryptoglobe.com

سلام کریپتو

گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  ممنوعیت معاملات ریپل در صرافی های آمریکا

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا