اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مایکرو استراتژی بیت کوین را در کف قیمتی خریداری خواهد کرد

در شبانه روز اخیر پرچمدار ارز های دیجیتال دچار کاهش قیمت اندکی شد و در این شبانه روز فقط یک درصد از قیمت خود را از دست داد و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 34977 معامله می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اما دیروز روز بدی برای بیت کوین بود و این رمزارز فقط در مدت 11 ساعت حدوداً 2 هزار دلار از قیمت خود را از دست داد.

این کاهش قیمت احتمالاً بخاطر اخبار منفی ای که در حواشی ارز های دیجیتال بود رخ داد به طوری که صرافی WazirX که در هند فعالیت می‌کند و متعلق به صرافی چینی بایننس است به دلیل  اتهامات مربوط به پولشویی توسط اداره اجرای احکام این کشور مورد بررسی قرار گرفت.

کوین کده

خبر منفی بعدی این بود که رییس دفتر برنامه ریزی مرکزی هلند (CPB) آقای پیتر هاسکمپ از دولت هلند درخواست کرد که بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال را ممنوع کنند چرا که دولت و موسسات دولتی هیچ اختیاری بر روی آنها ندارند.

علاوه بر این، اثرات تجارت و استخراج ارز های دیجیتال در چین همچنان ادامه دارد و به بازار کریپتو ضربه می‌زند.

مالک حساب توییتری Bitcoin Archive که حدوداً 326 هزار دنبال کننده دارد و معمولاً شایعات درستی را از خود منتشر می‌کند معتقدند که مایکرو استراتژی احتمالاً 500 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است.

بیشتر بخوانید:  افزایش قیمت 20 درصدی 💸 کاردانو

با این حال، وی در همین توییت گفته بود که مطمئن نیست آیا مایکل سیلر 500 میلیون دلار برای بیت کوین در این وضعیت بازار که هیچ امیدی به گل سرسبد ارز های دیجیتال و سایر ارز ها نیست سرمایه گذاری کند.

در صورتی که مایکرو استراتژی بیت کوین خریداری کند اخبار آن به صورت رسمی از سوی این شرکت منتشر خواهد شد و باید منتظر باشیم تا ببینیم چه چیزی در آینده رخ می‌دهد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا