اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نزول قیمت بیت کوین

بزرگترین ارز دیجیتال جهان یعنی بیت کوین دیشب با کاهش قیمت شدید خود و در ساعت 23:30 شب به وقت ایران به پایین ترین سطح قیمتی روزانه خود یعنی 35143 دلار در صرافی بیت استمپ رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با این کاهش قیمت شدید، حالا پادشاه ارز های دیجیتال کل افزایش قیمتی که در چند روز گذشته تجربه کرد را از دست  داد و به سطح قیمتی که یک هفته قبل در آن قرار داشت رسید.

گرچه نمودار یک روزه بیت کوین بسیار بد و ناخوشایند به نظر می‌رسد و هیچ امیدی به آن نیست ولی یورین تیمر مدیر کل بخش اقتصاد جهانی شرکت Fidelity همچنان نسبت به افزایش قیمت بیت کوین خوش بین است و دلیل خود را نیز بیان کرد.

کوین کده

یورین تیمر در توییت خود به این واقعیت اشاره کرد که سهام های حساس روند و رشد خوبی را در پیش گرفته اند و این موضوع شاید نشانه ای باشد مبنی بر افزایش قیمت ارز های دیجیتال و علی الخصوص گل سرسبد ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین.

وی در همین خصوص افزود:
بازار های مرتبط اغلب سیگنال های مهمی را نسبت به هم ارسال می‌کنند و قطعا به یکدیگر مرتبط هستند.

این مدیر فیدلیتی خاطرنشان کرد که اگر بیت کوین قادر به رسیدن و نگهداری سطح قیمتی بالاتر از 41 هزار دلار نباشد، با موج پنجم اصلاح قیمت مواجه خواهد شد و حتی به سطح قیمتی 23076 دلار نیز سقوط خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  روند بهبودی سختی شبکه بیت کوین

شرکت فیدلیتی پیش از این نیز به دنبال راه اندازی یک صندوق ETF بیت کوین در ایالات متحده بود و درخواست خود را برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور ارسال کرد ولی هنوز پاسخی از جانب آنها دریافت نکرده است.

بنظر شما همراهان متخصص زوم ارز، بیت کوین تا چه زمانی در این سطح قیمتی باقی خواهد ماند؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا