تریدینگ و سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

گاوها در زیر قیمت 36700 دلار دچار مشکل می شوند

با بازگشت قیمت خارج از الگوی کانال نزولی، قیمت بیت کوین زیر 37 هزار دلار سقوط کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تست مکرر بیت کوین از محدوده زیر 37000 دلار، دیدگاه تحلیلگران را تقویت می کند که بیت کوین در حال آماده شدن برای تثبیت طولانی مدت یا روند نزولی بیشتر می باشد. بازار کریپتو بار دیگر در 2 فوریه در وضعیت قرمز است، زیرا بازارهای مالی جهانی همچنان شاهد افزایش نوسانات هستند.

داده‌ های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌ دهند که پس از گذشت صبح روز قبل در حدود 38200 دلار، بیت کوین با موجی از فروش مواجه شد، که قیمت را به 36800 دلار رساند.

کوین کده

در اینجا چیزی است که چندین تحلیلگر و معامله گران در مورد قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه می گویند، و چه حوزه هایی را باید در حرکت رو به جلو زیر نظر داشت.

گاوها در زیر قیمت 36700 دلار دچار مشکل می شوند.

بینشی از مناطق اصلی حمایت و مقاومت بیت کوین توسط معامله ‌گر رمزارز و کاربر مستعار توییتر «HornHairs» ارائه شده است، که نمودار زیر را نشان می‌ دهد که سطح حمایتی نزدیک به 37400 دلار را نشان می ‌دهد.

نمودار بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته 2022/02/03

نمودار بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته 2022/02/03
نمودار بیت کوین بازه زمانی 1 ساعته 2022/02/03

به گفته این تحلیلگر، پس از یافتن حمایت در این سطح، “حرکت به 38000 دلار فقط یک آزمون مجدد نزولی است، مگر اینکه بتوانیم 38700 دلار را پس بگیریم.”

همانطور که گفته شد، یک حرکت نزولی می‌ تواند باعث شود که قیمت همچنان به پایین ‌تر سقوط کند، در حالی که نمودار بالا نشان می‌ دهد که گاوها در زیر 36781 دلار با مشکل مواجه هستند.

هورن هیرز گفت: کاهش قیمت به زیر 36700 دلار و حرکت به سمت پایین ‌تر از محدوده قبلی محتمل به نظر می ‌رسد، زیرا ما دیروز از محدوده بالاتر خارج شدیم.

آیا تلاش چهارم جذابیت خواهد داشت؟

نگاهی به روند نزولی قیمت بیت کوین از زمان افزایش قیمت بیت کوین در ماه نوامبر توسط معامله گر کریپتو و کاربر مستعار توییتر “Daan Crypto Trades” ارائه شده است، که نمودار زیر را منتشر کرده است که نشان می دهد بیت کوین در شکستن از این روند با مشکل مواجه است.

بیشتر بخوانید:  سهام داری در اتریوم 2.0 | آموزش شرکت در سهامداری اتریوم 2.0

نمودار بیت کوین بازه زمانی روزانه 2022/02/03

نمودار بیت کوین بازه زمانی روزانه 2022/02/03
نمودار بیت کوین بازه زمانی روزانه 2022/02/03

Daan Crypto Trader گفت:

«به نظر می‌ رسد همه در حال حاضر همین خط را تماشا می‌ کنند که می‌ تواند باعث برخی شکست های جعلی شود. پس برای آن محتاط باشید. در حال حاضر بیت کوین برای چهارمین بار ترند لاین نزولی را آزمایش می کند. کی می شکند؟

“یک بازار گاوی کاملا دست نخورده که در حال تحکیم است”

تحلیل آینده نگر در مورد آنچه که ممکن است برای بیت کوین در آینده اتفاق بیفتد توسط تحلیلگر فنی و کاربر مستعار توییتر «Decodejar» خلاصه شده است، که نمودار زیر را منتشر کرده است که حرکت احتمالی پایین تر برای ارز دیجیتال برتر را نشان می دهد.

الگوی کنج نزولی بیت کوین بازه زمانی روزانه 2022/02/03

الگوی کنج نزولی بیت کوین بازه زمانی روزانه 2022/02/03
الگوی کنج نزولی بیت کوین بازه زمانی روزانه 2022/02/03

به گفته Decodejar، این نمودار رایجی است که توسط تحلیلگران منتشر می‌شود، که نشان می‌ دهد «موج نزولی ABC 4 منبسط شده و در پایین ‌ترین سطح سال گذشته پایان می‌ یابد».

در حالی که این یک الگوی رایج است، Decodejar اشاره کرد که “حجم زیادی برای یک تکانه وجود ندارد” و او “فکر نمی کند که ما پایین ترین سطح سال گذشته را بشکنیم.”

وی ادامه داد: «این همه به این نتیجه می‌رسد که اصلاح احتمالاً در این سطوح انجام می ‌شود، حتی اگر بازار به زمان بیشتری نیاز داشته باشد. چیزی که من نمی بینم یک بازار نزولی است، من یک بازار گاوی کاملا دست نخورده می بینم که در حال تثبیت است.»

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به 1.729 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 41.1 درصد است.

منبع: کوین تلگراف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا