صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

پیش بینی ریزش قیمت بیت کوین بعد از رسیدن به 12000 دلار

یکی از نهنگ های سابق بیت کوین معتقد است بیت کوین بعد از رسیدن به 12000 دلار ریزش خواهد داشت.

گاوهای بیت کوین باید انتظار ریزش را داشته باشد در حالی که بیت کوین در پنج روز گذشته بیش از 1000 دلار به ارزش خود افزوده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال
پیش بینی قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین 99.7.30

بنابراین Joe007 که نام مستعار یکی از موفق ترین معامله گران سابق Bitfinex است،می گوید افزایش ارزش بازار بیت کوین و تجمع معامله گران روی این ارز در نهایت منجر به آبشار سفارشات فروش خواهد شد،اتفاقی که بعد از افزایش چشمگیر قیمت می افتد.


تناسب بین سفارشات خرید و فروش

Joe007 یک نمودار منتشر کرد که عدم تناسب  زیادی را بین معاملات خرید و فروش در بازارهای مشتق بیت کوین نشان می دهد.طبق تصویر حدود 89 درصد از معاملات باز جفت ارز بیت کوین/دلار خرید بوده و بقیه فروش هستند.

پیش بینی قیمت بیت کوین
نمودار عدم تناسب بین خریدران و فروشندگان بیت کوین

با نگاهی به گذشته،بیشتر معامله گران بازار آتی دارایی خود را در معاملات گاوی (بازار صعودی) از دست می دهند درحالی که انتظار دارند دارندگان بیت کوین به معامله آن در بالاترین سطح بازار spot ادامه دهند.این اتفاق احتمال دستکاری نهنگ هارا افزایش می دهد.نهنگ ها در بالاترین قیمت،بیت کوین خود را می فروشند تا قیمت را بشکنند،در نتیجه معامله گران خرد متحمل های ضررهای زیادی می شوند.

بیشتر بخوانید:  رییس Grayscale: تایید ETF بیت کوین نشانه‌ی خوبی است

“پامپ زمانی اتفاقی می افتد که کسی در اینجا باشد که واقعا یک یا دو بیت کوین با قیمت 20 هزار دلار بخرد!با این نسبتی که بین معاملات خرید و فروش هستند،شما نمی توانید انتظار صعود قیمت تا 20 هزار را دلار را داشته باشید!ببخشید”

اما برخی با Joe007 مخالفت کردند و شرکت های بزرگی را یادآوری کردند که با هجوم صدها میلیون دلار به بازار بیت کوین به دنبال جایگزینی سرمایه خود با ارزش هایی غیر از پول نقد بودند.


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا