اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا ضعف دلار منجر به افزایش بیت کوین به 12000 دلار خواهد شد؟

salamcrypto

ضعف اخیر دلار به بیت کوین انگیزه شکستن رکورد چند ساله خود را می دهد.

از لحاظ تاریخی ، دلار ایالات متحده ضعیف تر منجر به قدرت سایر دارایی های به عنوان  “پناهگاه امن” می شود. با تجزیه و تحلیل همبستگی ، می توان چنین نتیجه ای را با Bitcoin (BTC) و USD نیز بدست آورد.

آیا این حرکت افزایشی بیت کوین در ماه های آینده نیز ادامه خواهد داشت؟ بیایید نگاهی دقیق تر به نمودارها بیندازیم.

بیت کوین برای جلوگیری از آزمایش فاصله CME با قیمت 9،600 دلار ، باید سطح پشتیبانی 11000 دلاری را حفظ کند.

پیش بینی قیمت بیت کوین

این مثلث به سمت بالا شکسته شد. در حالی که اکثر بازارها منتظر بودند تا اوج خود را نشان دهند ، در نتیجه یک صعود به سمت 11700 دلار و دستیابی به موفقیت در منطقه مقاومت 11،000-11،200 دلار مهم است.

با این حال ، برای حفظ حرکت صعودی ، حمایت باید در  منطقه 11،000-11،200 دلار باشد تا آزمایش منطقه مقاومت 12،000 $ انجام شود.

پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار هفتگی بیت کوین اهمیت سطح مقاومت 12000 دلاری را نشان می دهد. از زمان آغاز بازار نزولی ، منطقه 12000 دلاری مانع بزرگی برای روند صعودی آن بوده است.

این مانع منجر به آزمایشات متعددی در  این منطقه  مقاومت شد. با این حال ، هنوز  موفقیتی در ان  رخ نداده است. اما اتفاق نظر کلی این است که هرچه یک سطح بیشتر تست شود ، ضعیف تر می شود.

به عنوان نمونه ، نقره تقریباً هفت سال طول کشید تا مقاومت 18 دلاری را بشکند.

پیش بینی قیمت بیت کوین

این شکست خیلی طول کشید ، زیرا قیمت نقره به طور مداوم در سد 18 دلار روبرو می شد. با این حال ، دستیابی به موفقیت در سطح 18 دلار منجر به حرکت گسترده ای شد که تا  30 دلار ادامه داشت ، که از زمان شکست تاکنون 60٪ افزایش یافته است.

گرچه این مثال  درمورد بازار ارزهای دیجیتال  نیست ، اما این یک حرکت بزرگ برای بازارهای هر نوع  کالاست. بنابراین ، دستیابی به موفقیت در مانع 12000 دلاری باید منجر به حرکتی عظیم برای بیت کوین شود و همچنین اولین مانع بزرگ بین 16،500-17،500 دلار پیدا شود.

چنین حرکتی تقریباً 50٪ نیز نتیجه می دهد.


دلار ضعیف تر به سود بیت کوین است!

پیش بینی قیمت بیت کوین

در ماه های اخیر ، شاخص ارز دلار آمریکا مورد توجه بسیاری از بحث ها در مورد جنبش های بیت کوین بوده است.

کاملا واضح است که آنها برعکس یکدیگر حرکت می کنند بنابراین قیمت بیت کوین از دلار آمریکا ضعیف تر ،  سود می برد. این نیز دلیل اصلی سرمایه گذاران بزرگ سازمانی است که در بیت کوین موقعیت کسب می کنند و   نشانه اصلی چرخه جدید است.

بیشتر بخوانید:  افزایش سرمایه تحت کنترل شرکت های مدیریت سرمایه

در واقع ، همبستگی معکوس آشکار و کاملاً طبیعی است زیرا اقتصاد جهانی حول پول ذخیره جهانی ، دلار آمریکا ساخته شده است.

پیش بینی قیمت بیت کوین

مثال اصلی ضعف های موجود در دلار آمریکا در واکنش طلا از حباب نقطه ای 2000 مشاهده شده است.

از زمان فروپاشی بازارها در آن سال ، دلار آمریکا ارزش خود را از دست داد و در نتیجه پس از آن 600٪ طلا افزایش یافت. نقره حتی در این دوره 1100٪ هم افزایش داشت.

به همین ترتیب ، هنگامی که دلار آمریکا شروع به نشان دادن قدرت کرد ، طلا و نقره همانطور که انتظار می رفت روند کاهشی یافتند.

بنابراین ، از آنجایی که ضعف اخیر دلار آمریکا منجر به افزایش بازارهای کالا شد ، این امر  می تواندباعث صود رسانی  به هر جنبشی در بیت کوین در سال های آینده باشد.


محتمل ترین سناریو برای بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین

محتمل ترین سناریو یک ساختار محدود محدود با برخی آزمایشات بیشتر در سطوح پایین تر است. برای این سناریو چندین استدلال می توان ترسیم کرد. اولین مورد ضعف کلی اتریوم تا کنون در سه ماهه  چهارم است که منجر به ضعف کلی بازار ارز دیجیتال می شود.

به طور کلی، ماه ژانویه ماه خوبی برای اتریوم و بازارها است. با این وجود، با توجه به همه عدم اطمینان اقتصاد جهانی در این مرحله، شکست در این سه ماهه بعید به نظر می رسد.

بحث دوم این نتیجه گیری است که بازار هنوز در حال ایجاد یک چرخه جدید است. در طول این ساخت و سازها ، محدوده تجمع تعریف می شود و حرکت برای ایجاد حرکت بعدی ایجاد می شود.

پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار 4 روزه بیت کوین شباهت هایی را با شروع چرخه قبلی در سال 2016 نشان می دهد. ساخت و سازهای طولانی و کناری در حال افزایش بودند و پس از آن یک حرکت بزرگ به سمت سطح مقاومت بعدی رخ داد.

این محتمل ترین سناریو در این مرحله است زیرا بازار هنوز برای چرخه بزرگ بعدی در حال پیشرفت است. این چرخه بازار را به سطوحی می رساند که قبلاً دیده نشده است ، اما یکباره اتفاق نمی افتد.

بنابراین ، انباشت یک قسمت مهم از تجمع در چنین بازاری است ، که به نظر می رسد در حال حاضر در حال رخ دادن است.

منبع: کوین تلگراف


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا