اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش 📈 قیمت بیت کوین

salamcrypto

افزایش قیمت بیت کوین بخاطر اینکه کمیته ملی آمریکا اعلام کرد که 593 میلیارد دلار از بیت کوین سود کرده است.
روز جمعه روند صعودی بیت کوین بخاطر اینکه معامله گران تصمیم گرفتند که سود کوتاه مدت خود را در برابر دلار آمریکا تأمین کنند، متوقف شد. حتی در یک چشم انداز بلند مدت هم مشخص می‌شود که این ارز دیجیتال در یک وضعیت حیاتی قرار دارد.
بر اساس داده های دریافت شده از Coinbase Pro ، که یک صرافی مستقر در آمریکا می‌باشد. نرخ جفت ارز BTC/USD در اروپا به 46845 دلار کاهش یافت.
با این وجود این ارز دچار یک اصلاح قیمت ناچیز رو به رو شد اما تحلیلگران پیش بینی می‌کنند که بیت کوین در این هفته به 50 هزار دلار خواهد رسید و این پیش بینی بخاطر حجم کاتالیزگر هایی بود که در این هفته به بازار هجوم آوردند. روز دوشنبه ی هفته قبلی تسلا اعلام کرد که با حدوداً 8 الی 10 درصد از سرمایه خود و 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است. این حرکت تسلا این نظریه که ارز دلار آمریکا رو به کاهش است و اینکه چگونه بیت کوین که یک دارایی کمیاب است می‌تواند از مردم در برابر چنین ضرر هایی محافظت کند را تأیید کرد.
در روز چهارشنبه، مدیر مالی توئیتر یعنی ند سگال دوباره ایده ی خریداری بیت کوین توسط توئیتر را مطرح کرد. با این حال وی تصریح کرد که نیاز به خرید ارز دیجیتال توسط توئیتر تنها پس از درخواست کارمندان و فروشندگان توئیتر به صورت حقوق اعمال خواهد شد.
در همان روز، مسترکارت اعلام کرد که در اواخر سال جاری پرداخت های رمزنگاری شده را در خدمات کارت اعتباری های خود اعمال می‌کند. روز پنجشنبه قدیمی ترین بانک آمریکا یعنی BNY Mellon، اعلام کرد که استفاده از بیت کوین از طریق همان بستری که مردم برای اوراق بهادار و پول نقد سنتی استفاده می‌کنند را به مشتریانش پیشنهاد خواهد داد.
پتر کوزیاکوف، بنیانگذار شرکت بین المللی Mercuryo به Newsbtc گفت: تقاضای شرکت ها و موسسه ها برای ارز دیجیتال برای حفاظت در برابر تورم، جفت ارز BTC/USD را در مسیر صعودی حفظ خواهد کرد.
این تحلیلگر همچنین اضافه کرد که بیت کوین در روز دوشنبه می‌تواند از 50 هزار دلار عبور کند.
منبع: NewsBTC.com

بیشتر بخوانید:  آیا موسسه ها در حال فروش بیت کوین خود هستند؟

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا